200 TL Rahat Kulaklık Önerisi

Gazelle99

Hectopat
Merhaba, bütçem 200TL. Rahatlık çok önemli benim için, uzun süreli kullanımda başımı ağrıtmasın, marka takıntım yok, mikrofonunun çok çok kaliteli olmasına gerek yok, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Alacağın kulaklığın rahatlığı vereceğin parayla orantılı. O kadar göreceli bir istek ki; kimse sana en uygun kulaklığı asla öneremez. O yüzden ne yapıyorsun, gidiyorsun herhangi bir teknoloji mağazasına ve oradaki kulaklıkları deniyorsun. Sonra beğendiğini Internet'ten daha ucuza alıyorsun. :)

Alacağın kulaklığın rahatlığı vereceğin parayla orantılı. O kadar göreceli bir istek ki; kimse sana en uygun kulaklığı asla öneremez. O yüzden ne yapıyorsun, gidiyorsun herhangi bir teknoloji mağazasına ve oradaki kulaklıkları deniyorsun ve beğendiğini Internet'ten daha ucuza alıyorsun. :D

Söylediğin doğru aslında. Sadece bu fiyat için en iyi rahatlık hangisinde olur merak ettim bir de mağazada uzun süreli deneyemem diye buradan sorayım dedim. Hafta içi vakit bulduğum zaman gideceğim

Mesela bana göre kalın yorganla uyumak rahatlıktır ama bir başkasına çarşafla uyumak rahatlıktır... Anlatabildim mi? Bizim rahatımız sana uyacak mı? Mecbur gidip denemen lazım ki cuk otursun.

Aslinda verecegin para ile de cok orantili degil. Bu biraz subjektif bir sey. Pahali olup da rahatsiz ilabilecegin kulakliklar da var. Kimisi kulagi sarmalayan bolumun dikdortgen seklinde olanini seviyor, kimisi oval olanini. Kimisi agir olmasindan cok etkileniyor. Ben mesela hafif kulakligin surekli kafamda git gel yapmasini istemem, yapissin isterim. Tercih meselesi. Kulaklarin buyukse yine ona gore secmelisin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı