200 TL`ye kadar ISS önerisi

teferruax

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Benim internetim 65Mbps'e kadar gösteriyor fakat bana verdiği internet hızı 2-3Mbps oluyor. Ben editörüm, bana yüksek boyutta vlog videoları geliyor. 8-10 GB videolar. Bunları indirmem 1-1.30 saat falan sürüyor. Videoyu indiriyorum, montajlaması zaten uzun sürüyor, bir de videoyu karşı tarafa Google Drive'dan aktarmak var. O da sıkıntı. 2 saatte gidiyor. Başka şeylere zaman ayıramıyorum zamanım kalmıyor internet yüzünden. Sizce hangi interneti almalıyım videoyu indirip karşı tarafa yükleyebilmek için?

Mahallelerde şu an internet altyapılarını düzeltiyorlar. Şimdi almam gerek ama, bilmiyorum hangisini almam gerektiğini.
Aşağıda verdim resmi, belki gereklidir diye. Bana hızlı video indirebilmem ve yükleyebilmem için internet önerir misiniz? Aylık verebileceğim ücret en fazla 150-200 TL.

Dosya Ekleri

• port.PNG
    port.PNG
    10,8 KB · Görüntüleme: 57
Benim internetim 65Mbps'e kadar gösteriyor fakat bana verdiği internet hızı 2-3Mbps oluyor. Ben editörüm, bana yüksek boyutta vlog videoları geliyor. 8-10 GB videolar. Bunları indirmem 1-1.30 saat falan sürüyor. Videoyu indiriyorum, montajlaması zaten uzun sürüyor, bir de videoyu karşı tarafa Google Drive'dan aktarmak var. O da sıkıntı. 2 saatte gidiyor. Başka şeylere zaman ayıramıyorum zamanım kalmıyor internet yüzünden. Sizce hangi interneti almalıyım videoyu indirip karşı tarafa yükleyebilmek için?

Mahallelerde şu an internet altyapılarını düzeltiyorlar. Şimdi almam gerek ama, bilmiyorum hangisini almam gerektiğini.
Aşağıda verdim resmi, belki gereklidir diye. Bana hızlı video indirebilmem ve yükleyebilmem için internet önerir misiniz? Aylık verebileceğim ücret en fazla 150-200 TL.
2-3Mbps ile 1 saatte nasıl 10 GB'lık video indiriyorsunuz?

2-3Mbps ile 1 saatte nasıl 10 GB'lık video indiriyorsunuz?

Yok onu yanlış yazmışım, birkaç saat sürmüştü bayağı beklemiştim onun için. O videoyu da çok geciktirdim hatta.
TurkNet der susarım.

Herkes hakkında kötü diyor, iyi diyenlerde var. Denemek istiyorum şansımı, peki hangi paketini almalıyım? Aylık 150-250 arasında verebilirim en fazla.

Türknet kullanabilirsiniz, Kablonetin sitesinden de altyapı testi yapıp atar mısınız?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    39,4 KB · Görüntüleme: 39
Yok onu yanlış yazmışım, birkaç saat sürmüştü bayağı beklemiştim onun için. O videoyu da çok geciktirdim hatta.

Herkes hakkında kötü diyor, iyi diyenlerde var. Denemek istiyorum şansımı, peki hangi paketini almalıyım? Aylık 150-250 arasında verebilirim en fazla.
Türknette taahhüt sıkıntısı yoktur, sabit fiyatla alabileceğiniz en iyi interneti verir. Ama kesinti oldu mu sorununuz hızlıca çözülmez. Kablonet genel olarak iyidir, tek sorunu verdikleri Infinity 401 modeminde bazen kesintiler olabiliyor. Onuda başta söylerseniz vermiyorlar diye biliyorum.

TurkNet öneririm 100 Mbps download 8Mbps kadar upload 99 TL,fiber varsa altyapınizda oda 99 TL fakat Internet'te arıza çıkarsa minimum 1 Hafta'yı gözden çıkartın.

TurkNet kullanabilirsiniz, Kablonet'in sitesinden de altyapı testi yapıp atar mısınız?

İstanbul olarak girdim fakat semtler falan yazmıyor.
TurkNet'te taahhüt sıkıntısı yoktur, sabit fiyatla alabileceğiniz en iyi interneti verir. Ama kesinti oldu mu sorununuz hızlıca çözülmez. Kablonet genel olarak iyidir, tek sorunu verdikleri Infinity 401 modeminde bazen kesintiler olabiliyor. Onuda başta söylerseniz vermiyorlar diye biliyorum.

Önerilerin için teşekkürler.
TurkNet öneririm 100 Mbps download 8Mbps kadar upload 99 TL, fiber varsa altyapınizda oda 99 TL fakat ınternet'te arıza çıkarsa minimum 1 Hafta'yı gözden çıkartın.

İnternet altyapım Türk Telekom şu anda.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    60,6 KB · Görüntüleme: 46

Geri
Yukarı