200 TL'ye 700-750 Watt PSU Önerisi

PSU da en önemli 1.şey 80plus sertifikası ama bir o kadar da önemli olan ikinci şey sağlamlığı ve uzun ömürlü olması corsair en iyi PSU markalarından biri. Valla ne yalan söyleyeyim High power diye bir marka ilk defa duydum :)

PSU da en önemli 1.şey 80plus sertifikası ama bir o kadar da önemli olan ikinci şey sağlamlığı ve uzun ömürlü olması corsair en iyi PSU markalarından biri. Valla ne yalan söyleyeyim High power diye bir marka ilk defa duydum :)

Sen duydun, ben eskiden beri biliyorum. Linke gir aşağıya doğru in kaçta koruması var akıma karşı yanmaya karşı.

Yok ya ben bir an kalitesiz bir marka diye şüphelendim ama internetten bir baktım da iyi gibi görünüyor. Bir de çift ekran kartı kısmını atlamışım :)

İlk önce bende sizin gibi yadırgadım ilk defa duymuştum ismini,biraz araştırdıktan sonra iyi bir marka olduğunu anladım konu açıklık kazanmıştır teşekkürler.:like:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı