200 TL'ye GTX 570 alınmalı mı?

80+ bronz sertifikalı 400w

GTX 460 buldum birde onada bakıyorum driver olayıda güncel

Power Supply yetersiz. GTX 460, GTX 570’ den daha güçsüz bir model. GTX 460’ ın TDP değeri 160W. Zannediyorum daha düşük güç tüketimli kartlara bakmanız gerekiyor ya da Power Supply değişecek.

O zaman arkadaşınızda bulduğunuz GTX570 en uygun tercih olacaktır. Ama reballing gibi işlemler uygulanıp uygulanmadığını sorfulayın. Mümkünse test edio öyle alın.

O zaman arkadaşınızda bulduğunuz GTX570 en uygun tercih olacaktır. Ama reballing gibi işlemler uygulanıp uygulanmadığını sorfulayın. Mümkünse test edio öyle alın.
Peki siz olsanız neyi tercih ederdiniz GTX 570 yabancı forumlarda araştırdım sıkıntılı olarak yazılmış birçok yerde yarım saat sonra bayılıyor FPS düşüşü veya görüntü gidiyormuş diyorlar. Daha güncel olarak HD7770 alternatifim de var 200 TL fiyat ile sizin tercihiniz ne olurdu?

Peki siz olsanız neyi tercih ederdiniz GTX 570 yabancı forumlarda araştırdım sıkıntılı olarak yazılmış birçok yerde yarım saat sonra bayılıyor diyorlar. daha güncel olarak HD7770 alternatifim de var 200 TL fiyat ile sizin tercihiniz ne olurdu?
7770 tercih ederdim ben olsam.

Bak yazmışsın boş yapan sensin. Adama bir fikir verdin mi ? Bir amaç verdin mi ? Hayır. Adam bilmiyor sanki onun eski bir kart olduğunu. Ben en azından üstüne çok az daha bir para eklemesi yaparsa eli yüzü düzgün bir kart alabileceğini belirttim. Neredeyse GTX 1050ti performansına yakın bir performans elde edecek. Mesaj sayım artsın mış söyleyene kadar oraya bakmıyordum bile ben.
200 TL az değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı