200 TL'ye Kadar FPS İçin Kulaklık Önerisi

TuruncuBey

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.

200 Lira'ya kadar uzanan bir bütçe için FPS kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acelen yok bekleyebilirim ve birazda para eklerim diyorsan. İndirimlerde 250tl ye düşer steelseries arctis 3 diyorum, Ürün çok güzel mic ve ses açısından 7.1 + game + music + movie modları var ayarlıyosun falan

Bahsettiğiniz ürünler fps için uygundur değil mi arkadaşlar ?
Örnek veriyorum sağdan gelen adaımn sağdan geldiğini arkamdan geldiğini vs duyabilirim değil mi ?

7.1 gibi bir etki alamazsınız üstte arkada net verebiliyor 7.1'ler. Ama Stereo kulaklıklarla bile sağ sol ayrımını gerekli ses düzeyinde ve oyun içi ses ayarını doğru yaparak çok rahat algılarsınız hepsiyle.

Bahsettiğiniz ürünler fps için uygundur değil mi arkadaşlar ?
Örnek veriyorum sağdan gelen adaımn sağdan geldiğini arkamdan geldiğini vs duyabilirim değil mi ?
Steelseries arctis 3 ile çok detaylı bir şekilde duyabilirsin. 7.1 kulağın alışırsa nokta atışı yani. Tavsiyem cs go oynuyorsan 7.1 kullana bilirsin, pubg oynuyorsan 7.1 tavsiye etmem. Neden diye sorarsan oyunda hala oturmayan sorunlar var sağlıklı çalışmaz. Arctis 3 ile 7.1 de stereo da kullanabilirsin. bende arctis 5 var

Steelseries arctis 3 ile çok detaylı bir şekilde duyabilirsin. 7.1 kulağın alışırsa nokta atışı yani. Tavsiyem cs go oynuyorsan 7.1 kullana bilirsin, pubg oynuyorsan 7.1 tavsiye etmem. Neden diye sorarsan oyunda hala oturmayan sorunlar var sağlıklı çalışmaz. Arctis 3 ile 7.1 de stereo da kullanabilirsin. bende arctis 5 var
Çoğunlukla rainbow oynuyorum ve İndirime girerse bir sürede çalışırsam Arctis 3 almayı planlıyorum çok teşekkürler ilginize arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı