2000-2500 TL arası erkek parfüm önerisi

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 617

YeL

Hectopat
Daha fazla  
Parfümü genelde okulda kullanacağım, dikkat çekici yayılımı iyi olan güzel bir parfüm öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Parfümün benim için EDP olması yani kalıcılığı önemli.
Birde bu site güvenilir midir ve bu parfüm nasıldır ?

Son düzenleme:
Parfümlerin kalıcılığı EDP,EDT değerlerinden bağımsızdır. Bu değerler sadece esans/alkol oranını belirtir, EDC olduğu halde EDP bir parfümden daha kalıcı olan ve yayılımı daha fazla olan parfümler var örneğin. Bu yüzden pek takılmayın EDP,EDT olup olmamasına.

Parfüm kişisel zevklere dayanan bir konu, benim için çekici olan parfüm sizin için berbat olabilir ve bu yüzden parfümü satın aldığınızda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yani örneğin size çiçekli parfümler çekici geliyordur ama ben baharatlı sevdiğim için size burberry london öneririm, bu parfümü internetten satın alıp elinize ulaştığında kokladığınız zaman ''Bunun neresi çekici, parama yazık oldu'' diyebilirsiniz.

Bu parfümü neye göre seçtiniz bilmiyorum ama eğer afrodizyaklı parfüm arıyorsanız ve bu parfümü bu yüzden seçtiyseniz afrodizyaklı parfüm diye bir şey yok, sektörün uydurduğu büyük yalanlardan biri. Parfüm kolunuza taktığınız saatten farksız bir aksesuar, karşı cinsi saatle etkileyemiyorsanız parfümle de etkileyemezsiniz. Karşınızdaki kişi zaten sizi beğeniyorsa parfümün adını sorması sadece bir bahanedir sizle konuşup tanışmak için :)

Site olarak boyner, sephora ve beymen üçlüsünden şaşmayın, sahte parfüm satmadığı kesin olan mağazalar bunlar. Bu parfümün fiyatı 5000 TL'den fazla normalde ama parfümaniada çok ucuz, sahte parfüm olduğu bariz belli.

Uzun oldu biliyorum ama aklınızda soru işareti bırakmak istemedim. Size önerim bu saydığım 3 mağazadan birine gidin ve sevdiğiniz parfümü koklayarak kendiniz bulun. Herkesin sevdiği parfüm farklı.

Son düzenleme:
Parfümlerin kalıcılığı EDP, edt değerlerinden bağımsızdır. Bu değerler sadece esans/alkol oranını belirtir, edc olduğu halde EDP bir parfümden daha kalıcı olan ve yayılımı daha fazla olan parfümler var örneğin. Bu yüzden pek takılmayın EDP, edt olup olmamasına.

Parfüm kişisel zevklere dayanan bir konu, benim için çekici olan parfüm sizin için berbat olabilir ve bu yüzden parfümü satın aldığınızda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yani örneğin size çiçekli parfümler çekici geliyordur ama ben baharatlı sevdiğim için size burberry london öneririm, bu parfümü internetten satın alıp elinize ulaştığında kokladığınız zaman "bunun neresi çekici, parama yazık oldu" diyebilirsiniz.

Bu parfümü neye göre seçtiniz bilmiyorum ama eğer afrodizyaklı parfüm arıyorsanız ve bu parfümü bu yüzden seçtiyseniz afrodizyaklı parfüm diye bir şey yok, sektörün uydurduğu büyük yalanlardan biri. Parfüm kolunuza taktığınız saatten farksız bir aksesuar, karşı cinsi saatle etkileyemiyorsanız parfümle de etkileyemezsiniz. Karşınızdaki kişi zaten sizi beğeniyorsa parfümün adını sorması sadece bir bahanedir sizle konuşup tanışmak için :)

Site olarak boyner, sephora ve beymen üçlüsünden şaşmayın, sahte parfüm satmadığı kesin olan mağazalar bunlar. Bu parfümün fiyatı 5000 TL'den fazla normalde ama parfümaniada çok ucuz, sahte parfüm olduğu bariz belli.

Uzun oldu biliyorum ama aklınızda soru işareti bırakmak istemedim. Size önerim bu saydığım 3 mağazadan birine gidin ve sevdiğiniz parfümü koklayarak kendiniz bulun. Herkesin sevdiği parfüm farklı.

Teşekkürler hocam yazınız yardımcı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı