2000-2500 TL kasa toplama

metothe01

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, Ben sadece LOL, Fortnite, CSGO gibi oyunları oynayabilecegim bir PC toplamak istiyorum. Full HD ayarlarda bu bahsettigim oyunları kasmadan oynatmasını istiyorum. Bütçem pek yüksek degil farkındayım ama oldugu kadar. Siz bilgisi yüksek Technopat ailesinden yardım talep ediyorum. hepinize şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknobiyotik üzerinden topladım, yazdığın oyunları çok rahat bir şekilde oynarsın. RAM'i 2400Mhz seçmemin sebebi anakartın BIOS'unu güncellersen 2400Mhz desteklemesinden dolayı.
22.png

Bütçeyi 100₺ civarı oynatma ihtimaliniz var mı?
Evet 100 TL yükseltirim. 3000 TL e kadar yolu var. Teşekkür ederim şimdiden.
Teknobiyotik üzerinden topladım, yazdığın oyunları çok rahat bir şekilde oynarsın. RAM'i 2400Mhz seçmemin sebebi anakartın BIOS'unu güncellersen 2400Mhz desteklemesinden dolayı.
Eki Görüntüle 296414
Bu fiyata alınabilecek en iyi sistem bumu acaba? Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu fiyata alınabilecek en iyi sistem bumu acaba? Teşekkür ederim.
Belki daha iyisini toplayabilen olur ama biraz zor. Düşük bütçedeki alınabilecek parçalar belli başlı parçalar olduğu için çok fazla bir değişiklik yapılamıyor genelde. Ben sistemden memnun kalacağını düşünüyorum, eğer ultra takıntın yoksa çok rahat yetecektir ki zaten GTX 1050 hafife alınabilecek bir kartta değil.(y)

Belki daha iyisini toplayabilen olur ama biraz zor. Düşük bütçedeki alınabilecek parçalar belli başlı parçalar olduğu için çok fazla bir değişiklik yapılamıyor genelde. Ben sistemden memnun kalacağını düşünüyorum, eğer ultra takıntın yoksa çok rahat yetecektir ki zaten GTX 1050 hafife alınabilecek bir kartta değil.(y)
Pekala, Çok teşekkür ederim.

İşlemci

Anakart

Ekran kartı

RAM

Harddisk

Kasa

PSU

2805TL ediyor. SSD eklemek istersen şunu kıs diyebileceğim bir parça yok yani para eklemen gerekecek. Nanokatalog'dan alacağın ürünlerin stoklarda olup olmadığını mutlaka arayıp sor sipariş etmeden önce. Yoksa yakın fiyattaki benzerlerini alırsın stoklarda bulunanlardan. Bu sistemle yazdığın değil bütün oyunları oynarsın. Witcher 3 gibi oyunlarda ayar kısman gerekir sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı