2000-3000 TL telefon önerisi

Mzffr159

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2000-3000TL arası telefon alacağım ama size de danışmak istiyorum. Ben Redmi Note 8 Pro almayı düşündüm fakat sizinde düşünceleriniz, tavsiyelerinize ihtiyacım var. Mümkünse indirim olduğu zamanda almaya çalışacağım. Teşekkürler şimdiden, hayırlı ramazanlar herkese.
Bu arada telefonda fazla oyun oynayan biriyim onu da göz önünde bulundurarak öneride bulunun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Rn 8 Pro yerine Realme 7 almanız daha iyi olur. Çünkü Realme 7 daha güncel ve 90Hz ekran var.

Hocam videolarını izledim. AnTuTu puanı da daha yüksek galiba Realme 7 alacağım teşekkürler yardımınız için.

@qGhosT hocam size soru sormak istiyorum. Sizi her konuda görüyorum. Realme güncelleme alıyor mu? Huawei kullanıyorum 1-2 ayda bir güncelleme alıyor. Realme de böyle mi?

@qGhosT hocam size soru sormak istiyorum. Sizi her konuda görüyorum. Realme güncelleme alıyor mu? Huawei kullanıyorum 1-2 ayda bir güncelleme alıyor. Realme de böyle mi?

Realme de 2 büyük Android güncellemesi veriyor. Eğer giriş seviye bir cihaz almazsanız o da düzenli olarak güncelleme alır.
Hocam videolarını izledim. AnTuTu puanı da daha yüksek galiba Realme 7 alacağım teşekkürler yardımınız için.

Rica ederim. Evet daha iyi.

Fazla oyun derken, mesela belli başlı oynadığınız ve yeni telefon aldığınızda oynayacağınız oyunlar vardır, onlara göre bir öneride bulunabilirim.

Fazla oyun derken, mesela belli başlı oynadığınız ve yeni telefon aldığınızda oynayacağınız oyunlar vardır, onlara göre bir öneride bulunabilirim.
Hocam, Ark mobil, CoD Mobile(Battle Royale), Diablo immortal, Black Desert Mobile. Şu anda bir kısmını oynuyorum bir kısmınında yeni telefonla beraber oynamayı düşünüyorum. Teşekkür ederim iyi günler.

Xiaomi alma bir yerden sonra işlemci çok yoruluyor ve performansı düşüyor. Eğer bütçeni biraz daha açabilirsen M31S öneririm. 3100₺ idi yanlış hatırlamıyorsam.

Geri
Yukarı