2000-3000TL APU Sistem toplama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
720p en düşük 45-50 fps ama GTA 5.

Anakart çöp. RAM pek önerdiğim bir model değil.
Ekran kartı olmadığı için piyasada bana göre en az 2 sene düzelmeyeceği, HD 6850 gibi 10 yıllık ekran kartına bile 500TL gibi bir fiyat istedikleri için APU sistem topladım. 4300GE + A520 Anakart şeklinde.

İşlemci: 4300GE
RAM: RAM
KASA: Kasa
PSU: Güç kaynağı
SSD: SSD

Toplam: 3.311TL yapıyor.

SSD kronik sorunlu. PSU çöp.

Hocam her şeyin en iyisi almaya kalkarsak 4000TL'yi bulur diye en uygunun bulmaya çalıştım. zaten sistemdeki işlemci 35W. Geliştirmeye açık tabi farklı ürünlerde alabilir.

PSU ve SSD ana bileşenlerden daha önemli. Arkadaş kullanırken kanser olabilir veya 3000 TL çöpe gidebilir. Şimdi fark ettim kasa da çöp. İyi bir sistem değil.

Neden kötülüyorsunuz anlamış değilim. 3000TL'ye bu dolar kuru ile daha iyisini toplayın görmek istiyorum.

Anakart çöp diyenler sadece overclock desteği yok bu arada 4 nesil işlemcilere B450 takılmıyor.

PSU ve SSD ana bileşenlerden daha önemli. Arkadaş kullanırken kanser olabilir veya 3000 TL çöpe gidebilir. Şimdi fark ettim kasa da çöp. İyi bir sistem değil.

Ağlatır hocam hem de 3300 tutuyor onun yerine attığınız sistem ile beraber 1 tane daha 8 GB RAM alıp krallar gibi 80 FPS GTA 5 oynar OC da yapar.

Neden kötülüyorsunuz anlamış değilim. 3000TL'ye bu dolar kuru ile daha iyisini toplayın görmek istiyorum.

Anakart çöp diyenler sadece overclock desteği yok bu arada 4 nesil işlemcilere B450 takılmıyor.

Arkadaş üstte atmış ona 8 GB RAM daha takarsın (sizinkiyle aynı paraya geliyor) attığınızdan 1.5 kat daha iyi değerler alır SSD niz sorunlu bir kere oyun oynakren aniden mavi ekran yersiniz.

Geri
Yukarı