2000$ PC toplama

Bütçe
2000 dolar
Arkadaşlar selam 6000-8500 bütçem var şu an kullandığım Bilgisayar'da 30-40 FPS alıyorum ve 250 ms üzeri ping alıyorum bana önereceğiniz en iyi sistem nedir oyunlarda 180 ve üstü FPS almak istiyorum ve Pingi'min 30-40'a düşmesi şimdiden teşekkürler.

Merhaba dostum öncelikle ping yani ms nin bilgisayarın ile bir alakasi yok internetin ile alakalı kendi konunu açarsan tabii ki yardımcı olalım.

Windows zaten Key ile alınır onu saymıyorum.

Yaklaşık 12.000 TL:

Daha güçlü bir sistem oldu.

Monitör ve klavye size kalmış ama alternatif atmak gerekirse:

Güzel bir sistem ama bir ek bilgi vereyim bu kasa ile yakın zamanda arkadaşa sistem topladık, ön fan pinleri kötü konumlandırılmış ve içinden pin çoğaltıcı/birleştirici çıkmıyor, tabii bu markaya bir eksi olmayabilir ancak CM gibi markaların içinden bu tip aparatlar çıkıyor. Bir de kasanın tipini ben hiç sevmedim, yükseklik bakımından büyük bir kasa olmasına rağmen uzunluk bakımından kısa bir kasa :)

Windows zaten key ile alınır onu saymıyorum.

Yaklaşık 12.000 TL:

Daha güçlü bir sistem oldu.

Monitör ve klavye size kalmış ama alternatif atmak gerekirse:
monitörle kasa biraz ucuz kalmış onun dışında çok güzel

Ryzen'in en son çıkan işlemcisi ne.
en son çıkan derseniz yanlış bir tanım olur şuan piyasadaki en üst segment işlemcisi amd threadripper 3990wx fiyatı 37k civarında ve f/p olarak istisnasız en sağlam ürün :) size uygun olan ise 3700x-3800x veya 3900x'tir.
Bana hepsini tek bir yerden alabileceğim bir sistem söyleyebilir misiniz peki.
incehesap/sinerji/itopya/vatan.

@Fk_Jester açıkçası kasayı pek beğenmiyorum ama sistem kurarkan avantajlı oluyor.

Bana kalsa XPG Invader en mantıklı tercih bu bütçede:
Hazır sistem almanızı önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı