2000 TL 144 HZ Monitör Önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada bir rehber varmış zaten..
Evet biliyorum yalnızca kafama takılan bazı monitörlerde çalışmıyormuş acaba bu da onlardan birisi mi diye merak ettim. Aslına baktığımızda bana 144/165 Hz i versin yeter adaptive-sync yanında çay kahve

Hp 5Zu98Aa 23.8 inç 24X Oyuncu Monitör ben bunu sipariş ettim bekliyorum. Bence fiyat performans ürünü gibi duruyor. Lenovo D24F den LG 29WK600-W ye geçmiştim. Keyif alamadım. Sırada bunu deneyimlemek var.

Evet biliyorum yalnızca kafama takılan bazı monitörlerde çalışmıyormuş acaba bu da onlardan birisi mi diye merak ettim. Aslına baktığımızda bana 144/165 Hz i versin yeter adaptive-sync yanında çay kahve
Ben Asus VG248Q kullanıyorum. 60dan 144 e geçince müthiş bir fark ortaya çıkıyor..
144 sonrası bana biraz gereksiz geliyor.

Merhaba, monitörünüzün içinden çıkan kabloyu mu kullanıyorsunuz? 144Hz verebiliyor mu? Ayrıca bir display kablo aldınız mı?

Mönitörün içinden çıkan HDMI kablosunu kullanıyorum 144Hz veriyor. Ayrı bir kablo almadım. HDMI taktığın cihazın HDMI sürümüne göre değişiklik olabiliyor. Laptop a taktığımda 120Hz veriyor. Ama kasaya taktığım zaman 144Hz aldım. Şu an ses sistemim olmadığından monitörün sesini kullanmak için HDMI ile bağlanıyorum. Ama bu seferde adaptive-Sync kullanamıyorum. DisplayPort lazım onun için. Şimdilik böyle kullanıyorum. İlerde DP geçeceğim.

Mönitörün içinden çıkan HDMI kablosunu kullanıyorum 144Hz veriyor. Ayrı bir kablo almadım. HDMI taktığın cihazın HDMI sürümüne göre değişiklik olabiliyor. Laptop a taktığımda 120Hz veriyor. Ama kasaya taktığım zaman 144Hz aldım. Şu an ses sistemim olmadığından monitörün sesini kullanmak için HDMI ile bağlanıyorum. Ama bu seferde adaptive-Sync kullanamıyorum. DisplayPort lazım onun için. Şimdilik böyle kullanıyorum. İlerde DP geçeceğim.

Anladım, benim kullandığım kart 1660S şu an. Herhalde buna da lazım olmaz başlangıçta. Memnun musunuz peki + - yönleri nelerdir monitörünüzün. Ben de dün aldım pazartesi gelir sanırım

Anladım, benim kullandığım kart 1660S şu an. Herhalde buna da lazım olmaz başlangıçta. Memnun musunuz peki + - yönleri nelerdir monitörünüzün. Ben de dün aldım pazartesi gelir sanırım

2 Aydır kullanıyorum yaklaşık. Şu ana kadar eksik olarak gördüğüm tek yanı ekrana tutunca çok parmak izi bırakıyor. :D benden tavsiye ekrana fazla tutmamaya çalış. Bunun dışında gayet memnunum.

MAG271 kullanıcısıyım sadece ekran daha büyük msi241c de aynı olduğuna göre tavsiye ederim.
G-sync teknolojili bir ekran istiyorsun birde anladığım kadarı ile.
Nvidia bu teknolojiyi üreticilere sattığından dolayı g-sync destekli monitörler biraz pahalı oluyor.
NVIDIA GeForce G-SYNC Gaming Monitors bu linkteki istediğin standarttaki modellere bakıp bir fiyat karşılaştırması yapman güzel olur.
2000₺ bandında biraz zorlaman gerekiyor benim düşüncem.
Hocam yanlış bilmiyorsam artık freesync destekli monitörlerde gsync açılabiliyor.

Geri
Yukarı