2000 TL 144Hz 1 ms monitör önerisi

Bütçe
2000

xuarex

Hectopat
Arkadaşlar direkt olarak konuya geçiyorum, bu konu daha önce çok kez açılmış fakat hangi monitörde karar kılsam kötü yorumlar beni korkutuyor.
Mesela bir arkadaş ghosting var diyor, diğeri farklı bir sorundan bahsediyor neyse kısa tutacağım.
24 inç veya 24.5 inç 144Hz 1ms FreeSync monitör önerilerinize açığım(24 olanlar 23.8 de olmazsa çok iyi olur) benim şu an da kullandığım AOC'nin 1ms 75Hz 21.5 inç monitörü bunu yayın da chat olarak vs. kullanacağım. Benim şu an almak istediklerimin linklerini de buraya bırakıyorum, teşekkürler şimdiden.

(Gamepower'a forumda ki birçok kişi kötü bakıyor bunun sebebini anlamıyorum klavye ve mouse dahil kullanıyorum ve gayet iyiler sebepleriyle açıklarsanız eğer alma derseniz sevinirim)

ASUS VG249Q alabilirsiniz. Ben de kullanıyorum ve çok memnunum.

Sık sık indirimde 1700 TL civarı oluyor.

Hacım, iyi güzel de 21.5’ten geçiş yapacağım ya 23.8’e, fazla bir fark olmayacak gibi hissediyorum. Bu monitörü yazdım kafama ama önceliğim 24.5’te. :)

24” dediğiniz monitörler genelde yuvarlanmış oluyor. 23.8” diye dert etmenize gerek yok.

24.5” ile aradaki farkı da pek önemsememelisiniz. Yan yana koymadıkça günlük kullanımda pek bir etkisi olmaz.

Genelde evet ama istisnai durumlar da var o yüzden belirttim zaten, benim seçtiklerim hakkında ne düşünüyorsun acaba dostum?

Geri
Yukarı