2000 TL Bilgisayar Toplama

• Konuyu başlatan Ris
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 904

Ris

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün içinde Vatan'dan toplatacağım, önerilerinizi bekliyorum. (Vatan olmasının sebebi Odeabank kredisi ile alacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Vatan'dan bir şey almayın. Nanakatalog.com üzerinden şöyle bir sistem yaptım:
2000TL.PNG

Hocam,

1) Sistem'de GTX1050Ti yerine RX470 tercih edebilirsiniz. Hemen hemen fiyatları aynıdır. RX470 daha performanslıdır.

2) Nanakatalog.com'dan parçaları alınız, kredi kartı ile de ödeme oluyor. Ve parçaları kendiniz monte ediniz!

Önerilerimi dikkate alarak, hareket edersen çok daha iyi olacaktır.

@Neko @Jira @Silinen üye @Nazım Paşa

hocam şöyle bi durum var kredi kartımda o kadar limit yok o yüzden vatan odeabank üzerinden kredili olarak veriyor sen gidiyorsun her ay karta yatırıyorsun bi nevi elden taksit gibi vatan tercih etmemin sebebi bu .

Usta eğer istanbul'da ikametgah ediyor isen itopya.com sitesine bir bak yeri göztepe'de oraya gidip birebir görüp seçip de alabilirsin. Kasa'yı zalman z3 seçebilirsin güç kaynağı içinde bana da tavsiye ettiler, bir bak istersen. aklıma geldi Dark n10 - thermaltake bunlarada bakabilirsin güç kaynaklaru içinde 450 500 lira arasında oluyordu.

Bence Sinerji'den almalısınız. Bir de oranın taksit imkanlarına bakın.

Sistem 1:
Screenshot_2017-04-30-17-18-30-1.png

Sistem 2:
Screenshot_2017-04-30-18-48-43-1.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı