2000 tl bilgisayar toplamak

Evet o sistemi kullanarak bende son halini yaptım şu şekilde:

sistem.png

Bu fan-işlemci uyumluluğundan emin değilim fakat böyle oldu. İndirimli fiyatıda 2400 tl ye denk geliyor.

Fana gerek yok zira o.c yapmayacaksınız. İşlemci 4690 a yükselmiş, bu bütçede buna da gerek yok çünkü oyun oynayacaksınız önemli olan ekran kartı i5 4460 da hayli hayli işinizi görür. Kasa olarak Z9 un dış görünümü hoştur, beğendiyseniz alın fakat Z3 Plus da öneririm. Hem daha ucuz hem görünümü gayet hoş. Aynı kasayı ben de kullanıyorum gayet memnunum. Dediğim gibi işlemci soğutucuya gerek yok, kasayı Z3 Plus a, işlemciyi de 4460 a düşürün. Kalan parayla da ekran kartını R9 285 yapın. İnanın farkı göreceksiniz.

Fana gerek yok zira o.c yapmayacaksınız. İşlemci 4690 a yükselmiş, bu bütçede buna da gerek yok çünkü oyun oynayacaksınız önemli olan ekran kartı i5 4460 da hayli hayli işinizi görür. Kasa olarak Z9 un dış görünümü hoştur, beğendiyseniz alın fakat Z3 Plus da öneririm. Hem daha ucuz hem görünümü gayet hoş. Aynı kasayı ben de kullanıyorum gayet memnunum. Dediğim gibi işlemci soğutucuya gerek yok, kasayı Z3 Plus a, işlemciyi de 4460 a düşürün. Kalan parayla da ekran kartını R9 285 yapın. İnanın farkı göreceksiniz.

Stok soğutucuda iş görür yani. Ona göre tekrar düzenledim.

Screenshot_9.png

Bu arada bir sorum daha olacak. Eski kasamdaki optik sürücü'yü yeni kasaya yerleştirebilir miyiz? Çünkü kullanıyorum. Ayrıca z9 plus da kararlıyım çok hoş kasa. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı