2000 tl bilgisayar toplamak

Batuhan Berk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yazın oyun oynamak için bir pc toplayacagım. Bu toplayacagım ilk pc olacak ve bütçem 2000 tl. 100-200 tl aşma olabilir bütçe de ama fazlası olmaz. :D Kasa olarak pencereli kasa tercih ediyorum şöyle 200 tl ye bir kasa buldum.

www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Elite Rc-430 500W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

İşlemci falan intel olursa sevinirim. Ben şu anakart-işlemci falan filan uyumlulugundan anlamadıgım için sizden yardım istedim. Ayrıca monitör için de 500 tl bütçem var zamanı olan arkadaşlar onun için de öneri verirlerse sevinirim.

Edit: Ayrıca ssd de tercih etmiyorum. Zaten bu kadar bütçeli bir bilgisayara uyacagını da sanmıyorum.

Screenshot_2015-01-28-22-21-59.png

Battlefield 4'ü ultrada 60Fps aciyor ekledigim ekran karti.

Son düzenleme:
Peki bu işlemcilerin, ekran kartlarinin uyumlu olup olmadığını nereden anlayacagiz? Web sitelerinde mi yazar?

Teşekkür ederim sistem için.
İkisi de uyumlu darboğaz falan da olmaz. Google'ye yazip buluyorum direk sitesinden aramasi zor geliyor. İslemciyi FX 8300 serisinden yaparsaniz da daha iyi olur.

Son düzenleme:
Arkadaşlar istedigim sistemi tam alamadım yeni konu da açmak istemiyorum. Intel tabanlı sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı