1500-2000 TL Bilgisayar toplamak

Selam ben 1 yıldır toshıba satellite l305 kullanıyorum, satmak istiyorum almak istiyenler https://www.facebook.com/yasir.karadag?ref=tn_tnmn ulaşsınlar.

Fiyat hakında konusuruz gelelim yeni konumuza, bu pc satıkdan sonra bir pc toplayacağım oyun delisiyim bunu dikkate alarak yani bir BF4, COD, MW2 olur.

Gelecekte çıkacak olan gta5 oynayabilmem icin bir sistem tavsiyesi yazsanız daha cok bu iletimi Recep abi dikkate alsa iyi olur yani. Bunun icin bir ekran kartı bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
1.500 tl ile 2000 tl arası klavye fare falan sayılmaz yani Anakart, Ekran kartı gibi bütce bu. GTA 5 için PC Toplama - Intel Haswell - YouTube bu sistem okuduğuma gore
Battlefield 4 ve GTA V gibi oyunları rahatlıkla açıyor. Ben yeniyim bu oyunları actıgına göre diğer oyunları acar mı?

Mesela soylediğim gibi call of duty, mw2 acar mı? Ghost recon serisini acar mı zaten bu oyunları acarsa diğer oyunlara da sorun olmaz diye dusunuyorum.

- - - Güncellendi - - -

POWERCOLOR R9 280X

ASUS GTX760 DIRECTCU II O.C.

ASUS R9 270X DIRECTCU II TOP

Hangisi iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı