2000 TL civarı monitörlü sistem önerisi

bilalbayram13

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kardeşim için PC toplayacağım, malum karneler alınacak. CS:GO, LOL, GTA 5 gibi oyunları oynuyor. Monitör dahil sistem önerilerinizi yazar mısınız? 3 sene götürsün yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI kullanmıyorum. Ama hangisi hesaplıysa onu tercih ederim. Monitör Full HD olursa iyi olur. Ayrıca ekran kartı linkine ram koymuşsun. Onu da belirtirsen sevinirim.

Son düzenleme:

Ekran kartı linkine tıklayınca ram çıkıyor

Bence 2000 TL' ye alınabilecek en güzel sistemlerden biri

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    75,6 KB · Görüntüleme: 163
HDMI kullanmıyorum. Ama hangisi hesaplıysa onu tercih ederim. Monitör Full HD olursa iyi olur. Ayrıca ekran kartı linkine ram koymuşsun. Onu da belirtirsen sevinirim.
Monitörde Freesync var kullanmıyacaksan olmayan ucuz bir tane bulurum.
Acer KG221QBMIX 21.5'' 1ms 75Hz (Analog+HDMI) Freesync Full Fiyatı

Atakan arkadaşın attığı sistem daha iyi gibi sanki

Diğer arkadaşın attığı kart 460 ama daha pahalı 560dan. Neden acaba?
Atakanın sitemiyle benim sitem arasında monitör farkı var. Birde nasıl bulmuş bilmem ama daha ucuz.

Ben sinerjiye girip baktım o kart şu an 471,75 tl. yani benim karttan pahalı zaten çok bir fark yok. 5 fps lik bir fark var.

Monitörde Freesync var kullanmıyacaksan olmayan ucuz bir tane bulurum.
Acer KG221QBMIX 21.5'' 1ms 75Hz (Analog+HDMI) Freesync Full Fiyatı

Atakanın sitemiyle benim sitem arasında monitör farkı var. Birde nasıl bulmuş bilmem ama daha ucuz.

Ben sinerjiye girip baktım o kart şu an 471,75 tl. yani benim karttan pahalı zaten çok bir fark yok. 5 fps lik bir fark var.
Acikcasi monitorden pek anlamiyorum. O yuzden freesync olayina bisey diyemicem. Ama dedigin monitoru alirsak 2000 TL barajini asiyoruz sanirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı