2000 TL Civarı Telefon Önerisi

serhad34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000 TL ve altına bir telefon almayı düşünüyorum. Samsung ve LG almayı düşünmüyorum. Önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cidden patates gibi telefon önermişler resmen. G5 kronik sorunlu bir ürün zaten. A7 2016 o fiyatı o donanımına hak eder mi? Hayır, kesinlikle.

Tavsiyem S7. S7 hala güçlü ve parasını hak ettiği bir model diye düşünüyorum. İthalatçı garantiye güveniyorsan Mi6 da alınabilir.

2000 TL ye hepsiburada da ONEPLUS 5 var şu an. Ben şahsen sipariş verdim sabah. En iyi tercih olacaktır bu fiyat seviyesinde.

İthalat garantili konusu hakkında pek bir fikrim yok. Araştıracağım ama sizin fikirleriniz ne , merak ettim. Sizce ithalat garantili olarak alınır mı ? Öyle ise seçenekler arasında Xiaomi Mi 6 ve OnePlus 5 kalıyor. Ayriyeten Samsung S7'nin fiyatına baktığımda da 2000 TL'yi aştığını görüyorum. Bütçem en fazla 2000 TL. Önerilerinizin devamını bekliyorum. Yazanlara teşekkürler.

İthalat garantili konusu hakkında pek bir fikrim yok. Araştıracağım ama sizin fikirleriniz ne , merak ettim. Sizce ithalat garantili olarak alınır mı ? Öyle ise seçenekler arasında Xiaomi Mi 6 ve OnePlus 5 kalıyor. Ayriyeten Samsung S7'nin fiyatına baktığımda da 2000 TL'yi aştığını görüyorum. Bütçem en fazla 2000 TL. Önerilerinizin devamını bekliyorum. Yazanlara teşekkürler.
Çok az kullanılmış 2. el 1800 civarı bulabilirsiniz. 2000 TL'ye nasıl S7 Edge bulamadınız? N11'de çok rahat bulunuyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı