2000 TL CS2 ve Valorant için kablosuz mouse önerisi

furkanlxy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Genellikle FPS oyunları yani Valorant ve CS2 oynuyorum. Daha önce hiç kablosuz mouse kullanmadım. Uzun zamandır Razer DeathAdder Elite kullanıyorum. Altındaki etiket cıktı ve mouse Pad'e sürtüyor oynayamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hala o mouseyi kullanmak istersen skatez satın alabilirsin. Alta sürtmez böylelikle. Etiket dediğin şey altındaki skatez zannedersem sürtüyor dediğin. Ama illa mouse almak istersen o bütçeye 11.11 indirimlerini bekle derim.

Xm2we bakabilirsin indirimde şu an.

Merhaba. Genellikle FPS oyunları yani Valorant ve CS2 oynuyorum. Daha önce hiç kablosuz mouse kullanmadım. Uzun zamandır Razer DeathAdder Elite kullanıyorum. Altındaki etiket cıktı ve mouse Pad'e sürtüyor oynayamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Skatez alınabilir arkadaşın dediği gibi onun dışında mouse istersen de altta link bırakıcam.

Komple alttaki etiket gitti skatezinde köşesi yırtılmış ama o etki etmiyordu
Eğer hala o mouseyi kullanmak istersen skatez satın alabilirsin. Alta sürtmez böylelikle. Etiket dediğin şey altındaki skatez zannedersem sürtüyor dediğin. Ama illa mouse almak istersen o bütçeye 11.11 indirimlerini bekle derim.
alt taraf komple etiket gitti hocam ya en son sinir oldum söktüm

Skatez alınabilir arkadaşın dediği gibi onun dışında mouse istersen de altta link bırakıcam.

Teşekkürler hocam bi bakayım skatez ama mouse soğuttu kendinden

Xm2we bakabilirsin indirimde şu an.
XM Gear eski kaldı artık neredeyse aynı fiyata 2khz mouselar var.

Eski de kalması bir şey ifade etmiyor ki. Adam çok güzel mouse üretmiş, hâlâ sapasağlam, çok solid, shape uyuyor ise, DARMOSHARK yerine net tercih edilir. 1000Hz ile 2000Hz arasında da aman aman dedirtecek fark yok. Ha yeni teknoloji gibi, 4000Hz bile çoğu yerde tırt.

Eski de kalması bir şey ifade etmiyor ki. Adam çok güzel mouse üretmiş, hâlâ sapasağlam, çok solid, shape uyuyor ise, DARMOSHARK yerine net tercih edilir. 1000Hz ile 2000Hz arasında da aman aman dedirtecek fark yok. Ha yeni teknoloji gibi, 4000Hz bile çoğu yerde tırt.
O kullanmadan fark ettirmiyor. 1KHz mouse'dan 2K'ya geçtim cidden inanılmaz fark hissettirdi bana. Belki 10 senedir FPS oyunları oynuyorum ve birçok oyunda üst ranklara çıktım. Aim olaylarına aşırı yatkın olduğumdan ayrı bi hassasiyetim olmuş olabilir ama sağlam hissettirdi.

Elim biraz büyük daha öncede razer deathadder elite kullandım hangi model daha uygun olur sizce tutuş şeklim palm gripe yakın

Geri
Yukarı