2000 TL Full HD IPS Monitör Önerisi

Hocam o monitörün o kadar fazla sRGB özelliği olduğunu bilmiyordum. Baya iyimiş kağıt üstünde. Acaba ips glow gibi ışık sızması gibi durumlar var mı? Akşam özellikle siyah bir fotoğrafta daha net belli olur. Yarın ona göre ben de sipariş verebilirim. Teşekkürler

Işık sızması yok ama IPS glow klasik var ki IPS glow geri yollaman gereken bir durum değil yollasanda kabul etmeyebilirler. Detaylı bilgi için Monitörlerde Işık Sızması Nedir? - Technopat . Aldığında buradan test edebilirsin
https://www.lightbleedtest.com/ .
Az önce GOT izledim kontrastı iyi çalışmıyor, bunu alsan daha iyi olur gösterdiği renk genişliği de birazcık daha az.

Son düzenleme:
Işık sızması yok ama IPS glow klasik var ki IPS glow geri yollaman gereken bir durum değil yollasanda kabul etmeyebilirler. Detaylı bilgi için Monitörlerde Işık Sızması Nedir? - Technopat . Aldığında buradan test edebilirsin
https://www.lightbleedtest.com/ .
Az önce GOT izledim kontrastı iyi çalışmıyor, bunu alsan daha iyi olur gösterdiği renk genişliği de birazcık daha az.
Dün siparişi geçtim. Hala iptal edebilirim. Curved olmasın öyle ahım şahım bir isteğim ypk ama bir sıkıntısı varsa söyleyin lütfen

Dün siparişi geçtim. Hala iptal edebilirim. Curved olmasın öyle ahım şahım bir isteğim ypk ama bir sıkıntısı varsa söyleyin lütfen
Yazdığım gibi kontrastı pek iyi değil diğer monitörün 3000:1 VA panel. Karanlık sahnelerde görüntünün kalitesizliğinden midir bilmiyorum ama bir çamurlanma pikselleşme oldu, yüksek kalite bir 1080p bir şey izlemedim emin değilim.

Yazdığım gibi kontrastı pek iyi değil diğer monitörün 3000:1 VA panel. Karanlık sahnelerde görüntünün kalitesizliğinden midir bilmiyorum ama bir çamurlanma pikselleşme oldu, yüksek kalite bir 1080p bir şey izlemedim emin değilim.
Bildiğim kadarıyla VA'lar en iyi karanlık sahneleri gösteren panel. Bu çamurlanma olayı hakkında kesin bir şey diyebilir misiniz acaba?

Onun için sıkıştırılmamış bir 1080p film indirip bakmam lazım şu anda zamanım yok üniversite sınavına hazırlanıyorum, 38 gün kaldı 😀.
Ben de hazırlanıyorum 😀
Onun için sıkıştırılmamış bir 1080p film indirip bakmam lazım şu anda zamanım yok üniversite sınavına hazırlanıyorum, 38 gün kaldı 😀.
Merhaba,
Monitör sipariş etmiştim ama kargoyla gelmedi müşteri hizmetleri konuş vs süreç uzadı, monitörün yerine başka monitör alma şansım var. Acaba siz monitörden memnun musunuz hala önerir misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı