2000 TL Grafik Tasarım için Monitör Tavsiyesi

mekaonee

Decapat
Merhaba arkadaşlar, yeni bilgisayar toplayacağım, onun için monitör lazım. Grafik tasarım amaçlı, Photoshop, Illustrator, After programları için kullanıcam. 1500-2500 TL arası minimum 24” ve 2K monitör önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplayacağınız sistemi belirtirseniz size monitör tavsiyesini daha sağlıklı bir şekilde yapabiliriz.

Merhaba arkadaşlar, yeni bilgisayar toplayacağım, onun için monitör lazım. Grafik tasarım amaçlı, Photoshop, Illustrator, After programları için kullanıcam. 1500-2500 TL arası minimum 24” ve 2K monitör önerir misiniz?
Merhaba, ben de photoshop ve ıllustrator için monitör bakıyorum siz ne bulabildiniz?

Bende aynı konuda kafayı yemek üzereyim. 27 inç 1700 TL civarında bir monitör bakıyorum. VA panel mi TN panel mi, yoksa 75 Hz yeterli mi yoksa 144 Hz mi almam lazım? CAD programları için topladığım sistem Ryzen 5 3600 ve RTX 2700 barındırıyor.

Bende aynı konuda kafayı yemek üzereyim. 27 inç 1700 TL civarında bir monitör bakıyorum. VA panel mi TN panel mi, yoksa 75 Hz yeterli mi yoksa 144 Hz mi almam lazım? CAD programları için topladığım sistem Ryzen 5 3600 ve RTX 2700 barındırıyor.

Arkaşın önerdiği VA2719 monitör gayet güzel. CAD yazılımları için renk doğuruluğu bazında IPS panel önceliğiniz olmalı. Fiyatı da bütçenize uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı