2000 TL kulaklık ve klavye önerisi

Merhaba kulaklık olakak Razer Kraken Tourment Ediotun almayı düşünüyorum eskiden Cloud 2 + G430 + Kraken X kulandım. Klavye olarak Logitech G512 almayı düşünüyorum veya Gamepower Katana RGB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık 2 ay kadar evvel ben de bayağı araştırdım ve 700-800 civarına Cooler Master MH752 aldım, çok önerdiler. Hakkında fazlaca olumlu yorum var. Ben işin uzmanı değilim; ama Takstar Pro 82'in bir varyasyonu gibi. Fena sayılmayacak bir ses kartı da var (dock mu amp mı hangisiyse işte).

Keyfine göre dışarıda da müzik dinlemek için de kullanabilirsin; öyle "oyuncu headset" gibi bir tipi yok. Kafada çok rahat.

Kulaklık 2 ay kadar evvel ben de bayağı araştırdım ve 700-800 civarına Cooler Master MH752 aldım, çok önerdiler. Hakkında fazlaca olumlu yorum var. Ben işin uzmanı değilim; ama takstar Pro 82'in bir varyasyonu gibi. Fena sayılmayacak bir ses kartı da var (dock mu AMP mı hangisiyse işte).

Keyfine göre dışarıda da müzik dinlemek için de kullanabilirsin; öyle "oyuncu headset" gibi bir tipi yok. Kafada çok rahat.

HyperX Cloud alpah s i düşünüyorum sence Kraken'te mi yoksa Alpha s mi?

MH 752

Ben bunu al derim. Mikrofonu da çok kaliteli; iletişim gerektiren oyunlar falan oynuyorsan çok rahat edersin.
Razer'in kulakları pek önerilmiyor. Tabi pahalı olanlarını bilemem.
Hyperx Cloud II hakkında da olumlu yorumlar vardı; ama eski bi model olduğundan bana da MH 752 önerisi gelmişti sıkça.

Kendi kişisel tecrübemi gene aktarıyorum, MH 752 çok rahat bir kulaklık. Kafa bandı, kulaklık bantları yumuşacık. Ses izolasyonu mükemmel değil; ama gayet başarılı. Dış sesleri tamamen kesmiyor, gene etrafında olandan bitenden bir nebze haberdar oluyorsun.

MH 752

Ben bunu al derim. Mikrofonu da çok kaliteli; iletişim gerektiren oyunlar falan oynuyorsan çok rahat edersin.
Razer'in kulakları pek önerilmiyor. Tabi pahalı olanlarını bilemem.
HyperX Cloud II hakkında da olumlu yorumlar vardı; ama eski bir model olduğundan bana da MH 752 önerisi gelmişti sıkça.

Kendi kişisel tecrübemi gene aktarıyorum, MH 752 çok rahat bir kulaklık. Kafa bandı, kulaklık bantları yumuşacık. Ses izolasyonu mükemmel değil; ama gayet başarılı. Dış sesleri tamamen kesmiyor, gene etrafında olandan bitenden bir nebze haberdar oluyorsun.

Ben karar verdim ben kuzey Kıbrıs'da yaşıyorum. Ve burada ekipmanlar pahalı ve az bulunuyor ne yazık ki sizde 1100 TL olan blackwidor Elite bizde 1750 ondan dolayı rum tarfında Razer şubesi var oraya gitmeyi düşünüyorum. Ve bundan dolayı rum(güney) böyle yapmaya karar verdim hem hesapladım 1000 TL kurtarıyorum öyle olunca.

Geri
Yukarı