2000 TL Laptop Önerisi

RAM takviyesiz bile yeter bu cihaz sana. Sen al. GTA 5 için 8 GB RAM şart maalesef :)
Kuzenimde 920MX, i5 7200U ve 4GB RAM ile korsan sürümü denedik. Bütün ayarlar düşükte, kapatılabilecek her şey kapalı, config dosyasından da düşürdük yetmedi grafik düşürme modu uyguladık yetmedi 800*600 çözünürlüğe aldık yine drop vardı. Kesinlikle 8GB RAM şart.

Yaş olmuş 24 yaza kadar idare etsin yeter. :)
Mayıs'ta 24'üm ben de. Bende de 7K'lık masaüstü, 6K'lık laptop var. Film falan izleyip iş için kullanıyorum. Arada R6, BF1 falan oynuyorum. Oyunlar sıkıyor yaş ilerledikçe :) Harcadığım paralara yanıyorum. Şimdiki aklım olsaydı arabaya yatırırdım :)

@SunSet Cihazın inceleme ve oyun testlerini yapar mısın? Arkadaşın PC'si leş ısınma sorunu yüzünden 940MX çalışmıyor LoL'de bile FPS Drop yiyor.
Şuan 4 GB RAM olduğu için fazla inceleme yapamıyorum. 8 GB ekleyince inlemesini yaparım. ETS 2 yüksek ayarlarda 55 - 60 FPS alıyorum. CS:GO yüksek ayarda 70 - 80 FPS alıyorum fakat RAM'i %88 kullandığı için oyun donuyor. Ayarları düşürünce'de oynayabiliyorsunuz.

Buradan da izleyebilirsiniz. Kart yeni olduğu için pek incelemesi yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ryzen 2200 radeon 535 oluyor değil mi?

Şuan 4 GB RAM olduğu için fazla inceleme yapamıyorum. 8 GB ekleyince inlemesini yaparım. ETS 2 yüksek ayarlarda 55 - 60 FPS alıyorum. CS:GO yüksek ayarda 70 - 80 FPS alıyorum fakat RAM'i %88 kullandığı için oyun donuyor. Ayarları düşürünce'de oynayabiliyorsunuz.
SSD + 4 GB RAM alırız, ısınma durumu ne alemde?

Mayıs'ta 24'üm ben de. Bende de 7K'lık masaüstü, 6K'lık laptop var. Film falan izleyip iş için kullanıyorum. Arada R6, BF1 falan oynuyorum. Oyunlar sıkıyor yaş ilerledikçe :) Harcadığım paralara yanıyorum. Şimdiki aklım olsaydı arabaya yatırırdım :)
Hehehehe. Aynen ben de zaten ehliyet için satmıştım birazda. Hahahah. En iyisi çocuk yaşta oyun oynamak gerçekten sarmıyor ileride oyun maalesef. Tek saran oyun BF 1 ve strateji oyunları.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı