2000 TL Laptop Tavsiyesi

@mahsum Teşekkür ederim. Ebrardan 1713 ₺ ye aldım. Kasa plastik ama beni rahatsız etmedi çok basit bir plastik değil. Bu benim ilk notebookum o yüzden soyulunca nasıl bir plastik görüntüsü verir yada soyulurmu bilmiyorum.Kitapçıkta ram hakkında birşey yazmıyor. Arka kapağıda açmayı düşünmüyorum henüz. Aleti daha kastırmayı başaramadım. Batarya 2.5 saat civarı gidiyor.

waterloo, sanırım bende bundan alıcam inşallah 4+4 gb yeter 4 yıl kullanım için. (uzaktan yazıma bakınca sanki eğitim sistemini anlattım gibi :D)
Benim de ilk dizüstü maceram. Bu zamazingo niye böyle ucuz aklım almıyor. Ben program yada kitapçıkta max kaç gb bellek desteklediğini sormuştum. Zor durumda kalmaman için arka kapağı açmanı istemedim.
Arkadaşlar ben bu pc yi alırsam bana 150 tl yi geçmicek min 32 gb bir ssd tavsiye etmenizi istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı