2000 TL Laptopun ekran kartı ne olmalı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Öncelikle merhaba :
Ben autocad ve solid gibi çizim programları kullanıcam . Bu programlar için alıcağım leptobun ekran kart modeli ne olmalıdır, yani demek istediğim bilgisayar mağazalarına gittiğimde tamam işlemci güzel ama 3 -4 sene önceki 2 GB ekran kartını koyuyorlar makinanın içine en yeni model ekran kartı nedir ve bugün gittimde bir mağazaya 720M ekran kartı yeni çıktı dediler ancak 740M-750M ide var sanırım bunlar iyi ekran kartlarımıdır ? Teşekkürler .

720M ekran kartı kazıklayacaklardı demek ise. Giriş seviyesi bir ekran kartı o. O mağazaya bence bir daha uğramayın. 840M ya da 850M tercih edilmeli Mikail Fidan'ın dediği gibi.

720M ekran kartı kazıklayacaklardı demek ise. Giriş seviyesi bir ekran kartı o. O mağazaya bence bir daha uğramayın. 840M ya da 850M tercih edilmeli Mikail Fidan'ın dediği gibi.
Lenovo nun bir leptobuydu 2029 dan 1500'lere düşmüştü bugün 720M ekran kartı vardı içinde core İ5 işlemci vardı. 720M'e yeni en son çıkanlardan demişlerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi kandırmıșlar. Yeni nesil ekran kartları 8xx serisidir. Anlaşmalı oldukları ve para aldıkları firmadan dandik bir laptop önermişler size. 720M üstelik giriş seviyesidir. Alsaydınız elinizde kalırdı. O programları kullanamazsın 720M ile.

Sizi kandırmıșlar. Yeni nesil ekran kartları 8xx serisidir. Anlaşmalı oldukları ve para aldıkları firmadan dandik bir laptop önermişler size. 720M üstelik giriş seviyesidir. Alsaydınız elinizde kalırdı. O programları kullanamazsın 720M ile.
Önerileriniz ve uyarınız için Teşekkürler :)

Mağazaya gidip orda model seçmeye çalışma sakın. Oradaki görevliler ne kadar dandik ürün varsa size önerecek. Para alıyorlar önerdikleri ürünler için. Alacağınız modelden emin olarak gideceksiniz mağazaya. Ben laptobu almak için emin olarak gittim. Adam o durumda bile Casper var aynı özelliklerde, paran cebinde kalır diyor. "Yürü git" dedim içimden.

Ekran kartı 840M olmalı alacağın laptobun. Şu model mesela alınabilir.

Asus X550LN-XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı