2000 TL Monitör dahil sistem toplama

Yusuf Sipahi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi sizden ricam 2000 Türk Lirasına sistem toplamanız. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Sen sistemden beklentilerini belirtmemişsin ama ben alternatifleri sundum. Monitörden kısmanı tavsiye etmiyorum bütçeni 100-150 zorlamanı tavsiye ederim:sinsi:

upload_2018-1-31_23-40-11.png

Dostum sistemi oyun için toplamayı düşünüyorsan o fiyata seni tatmin edecek bir oyun performansı alamazsın. Oyunlar ile uğraşmam dersen arkadaşın tavsiye ettiği sistem uygundur.

Bu sistem Teknobiyotik adlı sitenin toplamış olduğu bir bilgisayar değil mi? APU sisteme ekran kartı takmak saçma olmamış mı?

Son düzenleme:
Evet, hazır sistem. Hayır, olmamış. Ellerinde bu kalmış bunu takmışlar sorun değil bizim işimizi fazlasıyla görür hatta daha iyi ekran kartına bir şey olursa apuyu kullanırsın. Bu arada @Post Malone arkadaşımıza katılmıyorum GTX1050 kullanan bilgisayarla istediğin oyunu akıcı şekilde oynayabilirsin(şuanlık). Bu arada çok geç olmadan mesajındaki bariz yazım hatalarını düzeltmeni öneririm yoksa 1-2 gün mesaj yazamayabilirsin.

Evet, hazır sistem. Hayır, olmamış. Ellerinde bu kalmış bunu takmışlar sorun değil bizim işimizi fazlasıyla görür hatta daha iyi ekran kartına bir şey olursa apuyu kullanırsın. Bu arada @Post Malone arkadaşımıza katılmıyorum GTX1050 kullanan bilgisayarla istediğin oyunu akıcı şekilde oynayabilirsin(şuanlık). Bu arada çok geç olmadan mesajındaki bariz yazım hatalarını düzeltmeni öneririm yoksa 1-2 gün mesaj yazamayabilirsin.
Düzeltebildim mi?

Soru cümlesi soru işareti ile biter :) Bu muhabbeti burada bitirelim. Bu arada ben bu kadar iyi sistem çıkacağını düşünmüyordum. Sistem fiyatları artıyor ama performansta artıyor heralde çünkü ben iki sene önce iki bin tl ye ancak bu seviyede kasa alabilmiştim şimdi üstüne 1080p monitörde alınabilir olması garip. @Neko

Tavsiye etmiyorum eski nesil sistem. Oyun çalıştırır ama daha iyisini almak varken neden alasınız ki? Hem de kullanılmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı