2000 TL Monitör dahil sistem toplama

Ben bu sistemi tavsiye ederim:
Screenshot_2018-02-01-00-42-30-1.png

İlerde 4GB daha RAM takviyesi yaparsanız ağır oyunları da oynayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 279873

Sistem ileriye dönük bir sistem mi?

İkinci el mi yoksa sıfır mı düşünüyorsunuz?
Eğer parçalar temiz ise, bilgisayardan anlayan biri kullanmış ise, 2.elde olabilir.

Eki Görüntüle 279873

PES 2013, Fifa 18, CS GO, GTA 5 gibi oyunlarda sıkıntı yaratır mı bu sistem?

Sistem oldukça ileriye dönüktür.

RAM 4GB olduğu için GTA 5'e yetersiz gelebilir. 4GB daha eklerseniz daha iyi olur.

@Neko-chan'ın sistemi oyunlarda daha fazla performans verecektir.

Fakat benim önerdiğim sistem daha geleceğe yönelik daha kaliteli parçalar içermektedir.

Burada tercih size kalmış.

Fakat benim önerdiğim sistem daha geleceğe yönelik daha kaliteli parçalar içermektedir.

Mesela ileride bu sisteme ne takabilirim daha iyi performans açısından?

Tahminimce ve herkesin tahminince yazın Donanım Arşivinin V4 adlı bilgisayar yayınlanacak, beklememi tavsiye eder misin? Eminim V serisini duymuşsundur.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi sizden ricam 2000 Türk Lirasına sistem toplamanız. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Intel İ5 3.gen 8gb Ram 1tb Hdd Gt1030 2gb Ekran Kartlı Bilgisayar - n11.com
İ3-3.nesil 8gb Ram 1tb Hdd 2gb Gt1030e.k. 22"led Oyun Bilgisayarı - n11.com

Gt 1030 lu sistem en iyisi sizin için örnek bir PC bu monitörün dvı-d ya da hdmı desteği olması lazım gt 1030 tüm oyunları 1080p de kaldırır pupg dahil sadece 1-2 oyun var onlarda gta 5 ten 2-3 kat ağır oyunlar i5 3. nesil olsada performansı en iyi Pentiumdan iyi ama update sıkıntı çıkarır yani yeni işlemci için yeni anakart alman gerekir.(bunlar örnek P.C. psuya dikkat et alırken!!!)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı