2000 TL monitör önerisi

Bütçe
2000 TL

EndlessNight

Decapat
Daha fazla  
Monitör arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. LG ve MSI önermeyin lütfen!

Bütçe: 2000 TL.

Kriterlerim:
  • 144 Hz tazeleme hızı.
  • 1920x1080 çözünürlük.
  • 1 ms gecikme.
  • FreeSync özelliği.
  • VA panel veya IPS panel olsun, TN kesinlikle olmasın.

Son düzenleme:

MSI 5'den fazla öl piksel çıkmadığı sürece değişim kabul etmiyor hocam ve MSI monitörlerde aşırı fazla ölü piksel sorunları ile karşılaşılınıyor. Bir çok tanıdığım da berbat bir müşteri hizmetleri olduğunu söyledi. Bu yüzden de müşteri hizmetleri berbat olduğu için yukarıda 2 marka belirttim "bunları önermeyin" diye, ama gözünüzden kaçmış olabilir sıkıntı yok :).

MSI 5'den fazla öl piksel çıkmadığı sürece değişim kabul etmiyor hocam ve MSI monitörlerde aşırı fazla ölü piksel sorunları ile karşılaşılınıyor. Bir çok tanıdığım da berbat bir müşteri hizmetleri olduğunu söyledi. Bu yüzden de müşteri hizmetleri berbat olduğu için yukarıda 2 marka belirttim "bunları önermeyin" diye, ama gözünüzden kaçmış olabilir sıkıntı yok :).
Yalnız o dediğiniz iade işlemleri MSI veya LG ile alakalı değil. Satıcı markayla alakalı.

Öncelikle merhaba,
İlk olarak Link'i atayım:https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000XGYF7?magaza=Vizyon Bilgisayar
ASUS'un TUF Gaming serisinden 165 Hz monitör 100 TL daha az vererek 144 Hz de alabilirsiniz ki 100 TL'yi dert etmezsiniz diye düşünüyorum. İndirimdeiken bakın bence çünkü indirimden sonra 2700 civarı olacak.

Eğer başka monitör bulamazsam ASUS TUF serisinden bir monitör almayı düşünüyorum aklımdaki model ise VG249Q.

Yeni konular

Geri
Yukarı