2000 TL oyun konsolu önerisi

L
Xbox One S'in sistemi artık daha verimli hale geldi. Donanımda da biraz arttırma var. Eski Xbox One'ın donanımı verimli çalışmıyordu. Yaklaşık %20 gibi bir verimlilik arttı. Sanırım fanboysunuz. Teknolojide fanboyluk olmaz. İnsanlara yanlış bilgi vermekte hala diretiyorsunuz. Siz böyle devam edin. :([/QUOTE
Sıkıntınız mı var. Biz One S diyoruz siz One diyorsunuz. Sizinle uğraşmayacağım artık.

SON KEZ DIYORUM!

Xbox One ile Xbox One S arasinda grafik gucunde fark yok. Ayni GPU. Icinde (tahmini olarak. Elle tutulur olsun diye.) HD 6670 var Xbox One'in. One S ise HD 6670'in 0.1 TFLOPS daha guc katacak bir OC yapildi. Bu atla deve degil. Fark yok. One'de ki GPU HD 6670 iken One S'te HD 7970GHz yok. Onda da 6670.

Sonu nereye varacak çok merak ediyorum:kararsız::D

Anlamiyor ki.
Sonu nereye varacak çok merak ediyorum:kararsız::D
Zamaniniz varsa attigim linkleri bir kontrol edin. Benim Ingilizce bir anda %1 seviyelerine dusmedigine yazilanlar mi yanlis? Adam galiba Microsoft fanboyu. Hadi git kumda oyna. O kadar makale linki attim. Hatta ugrasma diye kopyala yapistir yaptim. Siz anca bildiginiz, hatta bilmediginiz konuda yanlisi bastira bastira soyluyorsunuz. Yanlisiniz var diyorum anlamiyorsunuz. Salak insan ile gerizekali insani ayirmamda yardimci oldugunuz icin sagolsun.

Simdi git kumda oyna.

Son düzenleme:
Alt tarafı 2 tane kapalı kutu. Bunun için tartışmaya, kalp kırmaya lüzum yok. Konsolları tasarlayan adamları bir araya getirsek bu kadar münakaşa etmezler. Alan adam zaten bunları düşünmez takar televizyona, alır çayını, kahvesini, sigarasını yaslanır koltuğa bakar keyfine. Xbox One, Xbox One S, Playstation 4 ve Playstation 4 Pro alan bir kullanıcı içindeki donanımı umursamaz. Bu arada hocam büyük harfle yazmak bağırma anlamına geliyor ban yememek için düzeltin derim. Bu konu çok uzar kilitlenmesi iyi olabilir. @Jira @Bayram Şenakar

Son düzenleme:
Teşekkürler konsol almıyorum.:ROFL:
Alt tarafı 2 tane kapalı kutu. Bunun için tartışmaya, kalp kırmaya lüzum yok. Konsolları tasarlayan adamları bir araya getirsek bu kadar münakaşa etmezler. Alan adam zaten bunları düşünmez takar televizyona, alır çayını, kahvesini, sigarasını yaslanır koltuğa bakar keyfine. Xbox One, Xbox One S, Playstation 4 ve Playstation 4 Pro alan bir kullanıcı içindeki donanımı umursamaz. Bu arada hocam büyük harfle yazmak bağırma anlamına geliyor ban yememek için düzeltin derim. Bu konu çok uzar kilitlenmesi iyi olabilir. @Jira @Bayram Şenakar
Hocam bir şey soracağım size sorabilir miyim ?
Hocam bir şey soracağım size sorabilir miyim ?

i3 4150 işlemci(lga 1150 soket)
Gtx 770 ekran kartı
Msi h81m-p33 anakart
Gtx 770 ekran kartı sistemim var PUBG'de herşey low 60 civarı fps veriyor ama yetesiz kalıyor oynarken sizce gtx 1060 + i7 4770 mi i5 4460 veya daha üstü i5 işlemci mi alayım ?
Konunun yeri burası değil Masaüstü Bilgisayarlar -> Bilgisayar Toplama bölümüne konu açabilirsiniz. Orada daha iyi bilen arkadaşlar da yardımcı olabilir :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı