2000 TL Telefon Önerisi

devo29

Hectopat
Arkadaşlar ben yeni telefon alacağım lakin ne almam konusunda kararsızım. Aklımda Oneplus 5 veya Xiaomi Mi 6 telefonu var bunların ikisinden birini düşünüyorum. Telefondan beklentim en önemlisi telefon desteği iyi ve akıcı olması yani stabil olmasıdır. Ayrıca bir günü akşamı çok rahat çıkarmasını istiyorum. Karar vermemde yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki telefon da ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar. Ekstra bir öneri olarak da S7 ve OnePlus 3T incelenebilir. Aynı zamanda Moto Z ile beraber Incipio offGRID Mod alınabilir.

Ekran ve batarya olarak bence OnePlus 5 modeli daha iyi. Ancak Mi 6 daha ucuz. Kamera olarak sanırım OnePlus 5 daha iyi. Arayüz stabilitesi olarak da yine bence OnePlus 5 olabilir. Ama MIUI 9 bizi şaşırtabilir.

Ekran ve batarya olarak bence OnePlus 5 modeli daha iyi. Ancak Mi 6 daha ucuz. Kamera olarak sanırım OnePlus 5 daha iyi. Arayüz stabilitesi olarak da yine bence OnePlus 5 olabilir. Ama MIUI 9 bizi şaşırtabilir.

Teşekkür ederim yorumunuz için. İncelemelere baktığımda arayüz ve kamera olarak oneplus daha iyi gibi. Oneplus modelinde 6gb ve 8gb modeli var. 6gb ile kıyaslama yapınca mi6 ile aralarında 200 lira fark oluyor. Gerçekten iki telefonda çok iyi ve karar vermek zor.

Bugüne kadar Android de MIUI (Xiaominin Arayüzü) kadar stabil Rom kullanmamisimdir iosun stabilligi Android'in özellestilebilirligi birlestirmisler resmen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı