2000 TL TKL klavye önerisi

Bütçe
2000

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Merhaba. Klavye almam gerekiyor elimde ki Logitech K835'in bazı tuşları basmamaya başladı.

Alacağım klavye kesinlikle TKL olmalıdır. %60-65 gibi klavyeler istemiyorum ve büyük klavyede istemiyorum TKL tam uyuyor.

2000TL'nin üstüne çıkamam zaten taksitle alacağım. Eğer ki çok değerse 200-300 çıkarım.

Ben pek bulamadım tek Logitech G413 SE TKL buldum. Ondan iyisi varsa onu alayım yoksa dediğimi alacağım sanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar alınabilir hocam. Bütçe ekstra çıkarsa Ak820 pronun 3 mod versiyonu verdiğin para değer.
Hocam son 2'yi hiç bir şekilde düşünmüyorum hem switch vs belli değil hem birisi kablolu değil. Onlar pek iyi gelmedi.

Şimdi attığınız ilk klavye güzel görünüyor ancak iyi mi? Yani uzun süre sorun çıkartmadan kullanılır mı? Normal de custom klavyeleri severim ama niyeyse bu kötüymüs imajı verdi. Kullanan var mı forumda?

Şimdi ilk ürünün yorumlarını okudum da pek iyi yorumlar yok benim yaşadığımı yaşamışlar yeni alır almaz.

Hocam son 2'yi hiçbir şekilde düşünmüyorum hem Switch vs belli değil hem birisi kablolu değil. Onlar pek iyi gelmedi.

Şimdi attığınız ilk klavye güzel görünüyor ancak iyi mi? Yani uzun süre sorun çıkartmadan kullanılır mı? Normal de Custom klavyeleri severim ama niyeyse bu kötüymüs imajı verdi. Kullanan var mı forumda?

Şimdi ilk ürünün yorumlarını okudum da pek iyi yorumlar yok benim yaşadığımı yaşamışlar yeni alır almaz.

O zaman bir tek AK820 Pro kalıyor o en iyisi zaten :D. RK86 alanların bazılarında çift basma sorunu var.

Hocam peki neden çift basma sorunlu klavye öneriyorsunuz ki. Zaten açıklamada yazmışım klavyemde bazı tuşları arada basmıyor diye şimdi ise çift click sorunu olan klavye atıyorsunuz 😃
Zaten yanında yedek switch yolluyorlar hotswap olduğu için değiştirebilir. Forumda biri çift basma sorunu yaşadığı için para iadesi aldığını ve ürünün kendisinde kaldığını yazmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı