2000 TL Wireless kulaklık Önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada karşılaştırıyor.

O zaman SS almaktan vazgeçebilirim. Kendisi yayında Valorant'ta sesi boğuk veriyor demişti. Kulaklığı sadece Valorant gibi FPS oyunlar için alıyorum. Film vs izlemek için farklı bir kulaklığım var.
Stereoysa SS alacağım. HyperX ve Logitech kötü mü?
Hocam yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla bazı kişiler Logitech G733'ün ses kalitesini yeterli bulmamışlar. Steelseries kulaklıklarını ne kadar bilmesem de Arctis 9'u seven ciddi bir kitle oluşmuş. O yüzden onu öneririm.

Yazılım açısından bence Logitech daha iyi. Zamanında G300S ve G402 mouse'unu kullandım. Steelseries mouse yazılımı da fena sayılmaz (Rival 600 mouse için), fakat Logitech bana daha ayrıntılıymış hissini verdi.

HyperX ve Cooler Master, Takstar'ın kulaklıklarının ses sürücülerini geliştirip satıyorlar. Mesela bende Cooler Master'ın MH670 kulaklığı var. Ses kalitesi muazzam, ama yazılımından dolayı ses ayarlarını yapmak büyük işkence oldu zamanında.

O yüzden, ses kalitesine önem veriyorsan Arctis 9 derim hocam.

Eğer kabloluya yönelirsen de Arctis Pro kablolu modeli.

HyperX’te 7.1 var çünkü. SS9’da ise ikisi de var.
HyperX de ses kartından 7.1 açma kapatma var
Wtcn boş adam. Onu takma. SS9 al geç.

Aynen
HyperX de ses kartından 7.1 açma kapatma var.

Bir de s
HyperX de ses kartından 7.1 açma kapatma var.

Aynen.

SteelSeries'de clear cast mikrofon var pedleri yumuşak ve deri değil.

Arkadaşlar tavsiyeleriniz üzerine SS9 alacağım. HyperX'i Valorant yayıncıları kullanıyor diye düşündüm. Logitech'i de rip kullanıyor bir de bende G PRO kablolu versiyonu var mouse olarak. Bayağı memnunum. O yüzden düşündüm. Ama sizin tavsiyelerinizle SS9 alacağım. Memnun kalacağımı düşünüyorum.
Hocam yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla bazı kişiler Logitech G733'ün ses kalitesini yeterli bulmamışlar. SteelSeries kulaklıklarını ne kadar bilmesem de Arctis 9'u seven ciddi bir kitle oluşmuş. O yüzden onu öneririm.

Yazılım açısından bence Logitech daha iyi. Zamanında G300S ve G402 Mouse'unu kullandım. SteelSeries mouse yazılımı da fena sayılmaz (Rival 600 mouse için), fakat Logitech bana daha ayrıntılıymış hissini verdi.

HyperX ve Cooler Master, Takstar'ın kulaklıklarının ses sürücülerini geliştirip satıyorlar. Mesela bende Cooler Master'ın MH670 kulaklığı var. Ses kalitesi muazzam, ama yazılımından dolayı ses ayarlarını yapmak büyük işkence oldu zamanında.

O yüzden, ses kalitesine önem veriyorsan Arctis 9 derim hocam.

Eğer kabloluya yönelirsen de Arctis Pro kablolu modeli.

Hocam SS9 da karar kıldım. Eğer video sesi de hoşuma giderse AirPods'u geçerse film izlemek için de kullanırım.

Arkadaşlar tavsiyeleriniz üzerine SS9 alacağım. HyperX'i Valorant yayıncıları kullanıyor diye düşündüm. Logitech'i de rip kullanıyor bir de bende G PRO kablolu versiyonu var mouse olarak. Bayağı memnunum. O yüzden düşündüm. Ama sizin tavsiyelerinizle SS9 alacağım. Memnun kalacağımı düşünüyorum.

Hocam SS9 da karar kıldım. Eğer video sesi de hoşuma giderse AirPods'u geçerse film izlemek için de kullanırım.

Hiç pişman olmazsın

Yeni konular

Geri
Yukarı