2000 TL Xiaomi Telefon Önerisi

Ben Redmi Note 6 PRO aldım gayet memnunum.

A2 ile Note 6 PRO kamerası aşağı yukarı aynılar. A2'nin diyaframı daha iyi fakat Note 6 PRO'nın daha büyük sensörleri var.

Note 6 PRO 636 kullanırken A2 660 kullanıyor o yüzden o konuda A2 önde.

Ancak A2 batarya performansı açısından pek başarılı bir telefon olduğu söylenemez. Bir arkadaşımda var A2, 1 Günü çıkaramazken ben Note 6 PRO ile 1 gün çıkarabiliyorum.

Eğer ikisini de 64 GB alacaksanız RAM'leri 4 GB aynı.

A2 USB - Type C kullanırken Note 6 PRO Micro - USB kullanıyor onu da belirtelim.

Sonuç: Amaç oyun ise A2 değilse Note 6 PRO.

Ben Redmi Note 6 PRO aldım gayet memnunum.

A2 ile Note 6 PRO kamerası aşağı yukarı aynılar. A2'nin diyaframı daha iyi fakat Note 6 PRO'nın daha büyük sensörleri var.

Note 6 PRO 636 kullanırken A2 660 kullanıyor o yüzden o konuda A2 önde.

Ancak A2 batarya performansı açısından pek başarılı bir telefon olduğu söylenemez. Bir arkadaşımda var A2, 1 Günü çıkaramazken ben Note 6 PRO ile 1 gün çıkarabiliyorum.

Eğer ikisini de 64 GB alacaksanız RAM'leri 4 GB aynı.

A2 USB - Type C kullanırken Note 6 PRO Micro - USB kullanıyor onu da belirtelim.

Sonuç: Amaç oyun ise A2 değilse Note 6 PRO.
Oyun oynayacağım, kamera da önemli. 4 GB RAM olanından alacağım. Mİ A2 mi alayım ? Yoksa A2 Lite mi uygun olur.
Note 6 Pro oyun performansı kötü mü ?

@217099 A2 Lite bu iki telefonun gerisinde kalıyor biraz. Bu şuan çektiğim kamerası Note 6 PRO'nun: (Laptop ışığı biraz parlak gelmiş.)

Kamera.jpg

PUBG'yi Dengeli ayarlarda akıcı oynatıyor. Ona göre karar verebilirsiniz. Bence üzmez eğer grafik manyağı değil iseniz. Yani şöyle bir seçim yapılıyor:

A2: Note 6 PRO'dan daha iyi oyun performansı ancak daha az giden pil performansı.
Note 6 PRO: A2'den daha kötü oyun performansı ancak daha iyi giden pil performansı.

Mi 8 Lite modeline bakabilirsiniz. Bahsettiğiniz telefonların karışımı gibi diyebiliriz. Tasarım olarak Note 6 Pro, güç olarak A2 ile aynı işlemciye sahip. Kamera performansında her ikisinden de iyi diyebilirim. Batarya olarak oldukça iyi. 1 haftadır kullanıyorum, gün sonunda en fazla 20-25 civarlarına ulaşabildim.

Redmi Note 6 Pro düşünüyorum. Son çıkan en iyisidir mantığıyla.
Fakat Mİ A2'de var. Telefonlar çok olduğundan sağlıklı bir seçim yapamıyorum, öneri verir misiniz?
Aynısını Söyleyecektim. Note 6 Pro, günümüzün ve en az 3 yıl teknolojisini kaldırabilecek donanımlara sahip. Kamerası gayet yeterli olmakla beraber bir çok programı sıkıntı olmadan oynatabilmekte/çalıştırabilmekte.

Xiaomi dışında Huawei Mate 20 Lite'da ve Honor Play Gibi Telefonlar da Önerimlerim İçerisindedir. Umarım Yardımcı Olabilmişimdir :)

@217099 Mi 8 Lite ikisinin ortası batarya konusunda. Ne A2 gibi bataryası var, ne de Note 6 PRO kadar iyi bataryası var. Eğer bu 3 telefondan hangisi derseniz:

Kamera: A2 ve Mi 8 Lite ikiside iyi.
Oyun: Mi 8 Lite ve A2 aynılar.
Pil: Note 6 PRO en iyisi.

Buna göre seçim yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı