2000 TL Xiaomi Telefon Önerisi

Ben Redmi Note 6 PRO aldım gayet memnunum.

A2 ile Note 6 PRO kamerası aşağı yukarı aynılar. A2'nin diyaframı daha iyi fakat Note 6 PRO'nın daha büyük sensörleri var.

Note 6 PRO 636 kullanırken A2 660 kullanıyor o yüzden o konuda A2 önde.

Ancak A2 batarya performansı açısından pek başarılı bir telefon olduğu söylenemez. Bir arkadaşımda var A2, 1 Günü çıkaramazken ben Note 6 PRO ile 1 gün çıkarabiliyorum.

Eğer ikisini de 64 GB alacaksanız RAM'leri 4 GB aynı.

A2 USB - Type C kullanırken Note 6 PRO Micro - USB kullanıyor onu da belirtelim.

Sonuç: Amaç oyun ise A2 değilse Note 6 PRO.

Ben Redmi Note 6 PRO aldım gayet memnunum.

A2 ile Note 6 PRO kamerası aşağı yukarı aynılar. A2'nin diyaframı daha iyi fakat Note 6 PRO'nın daha büyük sensörleri var.

Note 6 PRO 636 kullanırken A2 660 kullanıyor o yüzden o konuda A2 önde.

Ancak A2 batarya performansı açısından pek başarılı bir telefon olduğu söylenemez. Bir arkadaşımda var A2, 1 Günü çıkaramazken ben Note 6 PRO ile 1 gün çıkarabiliyorum.

Eğer ikisini de 64 GB alacaksanız RAM'leri 4 GB aynı.

A2 USB - Type C kullanırken Note 6 PRO Micro - USB kullanıyor onu da belirtelim.

Sonuç: Amaç oyun ise A2 değilse Note 6 PRO.
Oyun oynayacağım, kamera da önemli. 4 GB RAM olanından alacağım. Mİ A2 mi alayım ? Yoksa A2 Lite mi uygun olur.
Note 6 Pro oyun performansı kötü mü ?

@217099 A2 Lite bu iki telefonun gerisinde kalıyor biraz. Bu şuan çektiğim kamerası Note 6 PRO'nun: (Laptop ışığı biraz parlak gelmiş.)

Kamera.jpg

PUBG'yi Dengeli ayarlarda akıcı oynatıyor. Ona göre karar verebilirsiniz. Bence üzmez eğer grafik manyağı değil iseniz. Yani şöyle bir seçim yapılıyor:

A2: Note 6 PRO'dan daha iyi oyun performansı ancak daha az giden pil performansı.
Note 6 PRO: A2'den daha kötü oyun performansı ancak daha iyi giden pil performansı.

Mi 8 Lite modeline bakabilirsiniz. Bahsettiğiniz telefonların karışımı gibi diyebiliriz. Tasarım olarak Note 6 Pro, güç olarak A2 ile aynı işlemciye sahip. Kamera performansında her ikisinden de iyi diyebilirim. Batarya olarak oldukça iyi. 1 haftadır kullanıyorum, gün sonunda en fazla 20-25 civarlarına ulaşabildim.

Redmi Note 6 Pro düşünüyorum. Son çıkan en iyisidir mantığıyla.
Fakat Mİ A2'de var. Telefonlar çok olduğundan sağlıklı bir seçim yapamıyorum, öneri verir misiniz?
Aynısını Söyleyecektim. Note 6 Pro, günümüzün ve en az 3 yıl teknolojisini kaldırabilecek donanımlara sahip. Kamerası gayet yeterli olmakla beraber bir çok programı sıkıntı olmadan oynatabilmekte/çalıştırabilmekte.

Xiaomi dışında Huawei Mate 20 Lite'da ve Honor Play Gibi Telefonlar da Önerimlerim İçerisindedir. Umarım Yardımcı Olabilmişimdir :)

@217099 Mi 8 Lite ikisinin ortası batarya konusunda. Ne A2 gibi bataryası var, ne de Note 6 PRO kadar iyi bataryası var. Eğer bu 3 telefondan hangisi derseniz:

Kamera: A2 ve Mi 8 Lite ikiside iyi.
Oyun: Mi 8 Lite ve A2 aynılar.
Pil: Note 6 PRO en iyisi.

Buna göre seçim yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı