2000 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

Mamacita

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. FPS oyunları oynuyorum ve sanırım en iyisi Surround muş. O yüzden 7.1 2000 TL bütçe ile kaliteli kulaklık arıyorum arayıp bulduklarım bunlar. Siz ne dersiniz? Başka öneriler varsa açığım. Sizce bu 4 lüden hangisi parasını hak ediyor? Kullanıp deneyimleyen arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

SteelSeries

HyperX

Logitech

Corsair

Peki hocam bazı yerlerde Alpha S için ses kartı almanız gerekiyor diyorlar öyle mi? SteelSeries'de gerekmiyor mu? Anakartım TUF B550 Plus ses kartı iyi diye almıştım.
Ses yonganız açıkçası çok iyi değil kötü de değil. Siz en iyisi ses yongasına gerekmeyen türde bir kulaklık tercih edin SS’in hangi kulaklığını kastediyorsunuz ?

Ses yonganız açıkçası çok iyi değil kötü de değil. Siz en iyisi ses yongasına gerekmeyen türde bir kulaklık tercih edin SS'in hangi kulaklığını kastediyorsunuz?

Hocam bağlantılara tıklayınca otomatik yönlendiriyor. Artics 5. sanırım Cloud Alpha S de ses kartı varmış s olmayanında yokmuş. Yazdıklarımın üstüne tıklayarak bakabilirsiniz modellere bilerek öyle koydum ki fiyatı görüp ona göre performans karşılaştırması yapılabilsin. SS seviyorum açıkçası ama yarısı önermiş yarısı önermemiş HyperX'in tipini sevmiyorum ama performans açısından iyiyse alacağız gibi mecbur. Ses kartlı geliyorsa ses yongamın pek önemi yok sanırım değil mi?

Hocam bağlantılara tıklayınca otomatik yönlendiriyor. Artics 5. sanırım Cloud Alpha S de ses kartı varmış s olmayanında yokmuş. Yazdıklarımın üstüne tıklayarak bakabilirsiniz modellere bilerek öyle koydum ki fiyatı görüp ona göre performans karşılaştırması yapılabilsin. SS seviyorum açıkçası ama yarısı önermiş yarısı önermemiş HyperX'in tipini sevmiyorum ama performans açısından iyiyse alacağız gibi mecbur. Ses kartlı geliyorsa ses yongamın pek önemi yok sanırım değil mi?
Evet ses kartlı olanlar ses yongasına etki pek etmez.

Geri
Yukarı