2000 TL'ye bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

Lian_Li

Decapat
Daha fazla  
Bir arkadaşım için kulaklık bakıyoruz. Maksimum 2000TL bütçemiz var.
Aradığımız özellikler;
-Kulak üstü.
-Yumuşak pedli.
-Bluetooth olması lazım.
-Mümkünse sade ve şık görünürse iyi olur.

Daha çok müzik dinlemek ve gündelik işler için kullanılacak. Birkaç farklı öneride bulunursanız sevinirim :)

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Tune XR ile Q30 ya aynı şey ya da Q30 daha yeni. WH-CH 710'a bu para verilmez. Q30 ve Sennheiser 458BT 1000TL iken o kulaklık 700 bandındaydı sonra uçtu.

Behringer olanı kullanmadım ama marka genelde seviliyor. Ayrıca aynı satıcı ve 1200 civarı:

Behringer Bh480Nc Bluetooth Aktif Noise Cancellation Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri

Ayrıca belirteyim o Behringer kulaklığı bir dönem araştırdım ve seveni bol gibiydi.

Teşekkür ederim hocam yönlendirmeler için. Bir sorum olacak Behringer kablosuz değil mi bazı fotoğraflarında kablo gördüm ama emin olamadım.

Teşekkür ederim hocam yönlendirmeler için. Bir sorum olacak Behringer kablosuz değil mi bazı fotoğraflarında kablo gördüm ama emin olamadım.
Bu tarz markalar hem kablolu hem kablosuz da yapıyor. Asıl işlevi kablolu kullanmak.

Hocam ayrıyeten Q30 ile sorunuz olursa direk beni etiketleyebilirsiniz. Her şeyini deneyip 1 posta da bozdum kulaklığı. Şu anda garantide hatta. 😁

Son düzenleme:
Hocam sonuçta Q30 günlük kullanım kulaklığı. Dışarıda daha rahat ettirrir eminim. Ses konusunda yorum yapamam Behringer'i denemediğim için.

Q30'un ses engellemesi yeterli düzeyde. Metroda sesin büyük kısmını alıyor. Sessiz metrolarda tamamen kesiyor sesi.

Ses kalitesi de iyi ama büyük beklentiye girmezseniz iyi. Ben beklentiyle girdim ve istediğim seviyeye erişemedim. Genel anlamda fiyatının en iyisi bence.

Ayrıyeten Skullcandy bakılabilir ama onlar da Türkiye'de az.

Benim kafam bayağı büyük. En son ya da 1 alt ayarda kullanıyorum. Çizik dışı sorun yaşamadım. 15 ay civarı kullandım kulaklığı. Genel özellik bakımından daha iyi kulak üstü zor 1700'e. Sadece ses için olabilir denemediğim kulaklıklarda. Sesi çok çok iyi bir kulaklık değil.

Geri
Yukarı