2000 TL'ye i3-12100F sisteme PSU ve kasa önerisi

Kanka kasanın önü mesh olsun ve rgb ışıklı olsun yani kumandalı olsun.
Rainbow olmasın onlarda ışık sürekli rengarenk yanıyor ayarlayamıyorsun.
Rgb olsunki içinde kontrolcüsüyle gelsin fan hızını ışıklarını ayarlarsın.
Bir de 4 fan yerine istersen 6 fanlı al yani üsttede 2 fan olsun.
Yani kasanda şu özelliklere dikkat et ; mesh, rgb, 6 fan, toz filtreli, psu konumu altta olsun.
Bu benim kasamın aynısı sadece üstte 2 fan yok yani 4 fanlı GAMEFORCE Xmesh 4x120mm Rgb Fan Oyuncu Kasa Fiyatı, Yorumları - Trendyol şu an hiçbir yerde bendeki 6 fanlı hali satılmıyor istersen taktırırsın satıcıyla konuşup.
Bendekini öneririm çünkü yanı boydan boya cam. Başka bir modelde 6 fanlı rgb var ama ondan psu kısmına kadar cam var sadece onunda linkini atayım Blueforce Ultimate Kumandalı 6x120mm Fanlı Rgb Gaming Oyuncu Kasası Mid Tower Psu diyorsanki ''ben bunu beğendim bu olur.'' bunuda alabilirsin ama tavsiyem benim dediğim gibi yapıp bendeki modeli sipariş et satıcıya söyle 2 fan daha taksınlar üste iban iste telefon numaralarından 2 fanın ücretini at.

Psu önerim ise ;
ikinci el olarak bunu https://www.sahibinden.com/ilan/iki...tu-gamepower-500w-psu-bronze-1089123269/detay
sıfır olarak bunu yapıştırabilirsin ZALMAN ZM500-TXII 500W 80 PLUS GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
PSU iyi olsun yeter bana kanka 2 elde olur.

Vatan Bilgisayar Web indirimi var şu an yine şunlarada bir bakıp yapıştırabilirsin ;

Kanka benim kasanın aynısı Frisby markalısı sadece ve bunun güç kaynağıda 600w Vatan Bilgisayar Web indiriminde FRISBY 4x120mm DUAL RING RGB FANLI 600W 80 PLUS BRONZE MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu yapıştır direkt hiç uğraşma ayrı ayrı.

Hatta sen Vatan Bilgisayar sitesinde kasalara bak güç kaynağı var işaretle yandan zevkine bütçene göre seç en iyisi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı