2000 TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Kinross

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi bütçem 2000 TL. Wireless mouse arayışındayım. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer DeathAdder V2 Pro al ama ince hesap ya da MediaMarkt'tan al diğer garip markalardan alma muhattabın olsun karşında

O mouse ile çift basma sorunu yaşayan kişileri gördüm

Şekil olarak ne istediğine bağlı kankam, ama o fiyatlara sıfır alacaksa darmoshark m3 ya da xm2we öneririm ki fiyat farkı uçmuş gitmiş xm2we ile de... Normalde 1800 olsa geçen ayki gibi xm2we derdim ama m3 de çok iyi fare. Claw grip ve orta boy el için en iyisi xm2we olur 2k'ya. Dragonfly VGN düz versiyonu da 1600 civarı stokta bulursanız o da olur. İkinci el çok az kullanılmışa okeyim derseniz ve xm2we/m3 istemiyorsanız o zaman da viper v2 pro veya deathadder v3 pro bakabilirsiniz. Ömürlük farelerdir. Bu seçenekler dışında pek alınacak fare olduğunu sanmıyorum o fiyata. deathadder v2 pro da iyi ama çok ağır ve karşısında çok performanslı m3 varken alınmaz. Kablo tutucu takarım kablolu da kullanırım derseniz de deathadder v3 düz kablolu versiyon + mouse bungee alabilirsiniz -kendisi dünyadaki en iyi donanıma sahip en iyi faredir, sadece kablosu can sıkıcıdır-
Darkmoshark M3 öneririm. @pmanx sizin düşünceniz nedir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı