2000 TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bütçe
2000

Bayramd61

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır bu bütçe aralığı mouse bakıyorum ve kablosuz olması gerekiyor. Araştırmalarıma göre bu fiyat aralığı en iyisi Amazon.com.tr bu ürün. Dün sipariş verdim. Mouse arayan varsa bu ürünü alabilir. 3395 en iyi sensörlerden biri var ve pil ömrü yüksek ve 2 sene de Amazon tarafından garantisi mevcutmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
M800 iyidir ama el boyutunuz ve tutuş şekliniz nedir?

M800 Ultra aldım Darmoshark ürün güzel fakat daha bulaşmam o markaya lanet gelsin bir daha alırsam.

Daha önce N3 modelini kullanmıştım, gayet de memnundum hocam. M3S'e geçiş yapmayı düşünüyordum, ne tarz bir sorunla karşılaştınız? Fikrimi değiştirmemi sağlayabilir belki.

Daha önce N3 modelini kullanmıştım, gayet de memnundum hocam. M3S'e geçiş yapmayı düşünüyordum, ne tarz bir sorunla karşılaştınız? Fikrimi değiştirmemi sağlayabilir belki.
Şöyle söyleyeyim 2-3 ay güzeldi fakat sonradan sol click tuşuna bastıkca yamulma gibi durum var çok oynuyor yani nasıl anlatılır bilemedim fakat basıyorum sol cliğe sola doğru çıkıyor malzeme kalitesi pek iyi değil ve sürekli takılma sorunu var oyun oynuyorum bi anda takılıyor haraket etmiyor şarjı bitiyor şarja takıyorum kablo moduna alıyorum görmüyor sök tak yapıyorum kısacası 500 TL'de verseler daha darmoshark'a bulaşmam servis desen satıcıya ulaşabilirsen helal olsun o derece

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı