2000 TL'ye kadar Wireless Gaming mouse önerisi

Bütçe
2000
Evet içerisinden 2.4 GHz dongle çıkıyor. Bütçenizi aşıyorsa attığım yanıtı okuyup VXE R1 Pro alabilirsiniz claw tutuşunuz varsa. O direkt 2000 TL. Zaten aralarında çok ufak farklar var.

Baktım hocam da bu yanına o 4K polling rate zımbırtısını almadan. 1000Hz polling rate veriyor mu bana?
Ayrıca R1 Pro modeli yok görünüyor şu an sadece R1 alsam olabilir mi?

Baktım hocam da bu yanına o 4K polling rate zımbırtısını almadan. 1000Hz polling rate veriyor mu bana?
Ayrıca R1 Pro modeli yok görünüyor şu an sadece R1 alsam olabilir mi?
Siyah renginde R1 Pro mevcut. İlla beyaz olsun diyorsanız R1'e düşmeyin bence, ya stoğunu bekleyip R1 Pro alın ya da şimdi F1 Pro alın acilse. Bu arada evet, ikisi de o 4k'lık dongle almadan kendi içinden çıkan dongle ile 1000 Hz polling rate sunuyor.

Siyah renginde R1 Pro mevcut. İlla beyaz olsun diyorsanız R1'e düşmeyin bence, ya stokunu bekleyip R1 Pro alın ya da şimdi F1 Pro alın acilse. Bu arada evet, ikisi de o 4K'lık dongle almadan kendi içinden çıkan dongle ile 1000 Hz polling rate sunuyor.

Anladım. Peki bunlar haricinde Trendyol Hepsiburada gibi yerlerden temin edebileceğim bir öneriniz var mıdır? Konuya atılan farelerin hepsi aynı sitedendi. Siteyi de açıkçası hiç görmedim daha önce. Belki benim cahilliğimdir.

Bir de bu farelerin hiçbirisi türklerle hiç alakası olmayan fareler anladığım kadarıyla, bir kaçına baktım çoğu Çince yazıyordu.

Farenin tekerleğini çok fazla kullandığım için. O tekerleğin materyali sağlam bir şey olursa çok mutlu olurum. Çünkü aldığım çoğu Mouse'da ilk bozulan kısım o lanet tekerlek oluyor. Açıkçası tekerlek bozulduğu için mouse değiştirmek istemiyorum artık :D.

aradığım özellikler:

• LED olmasına gerek yok. Sonuç olarak Wireless pilinin hemen bitmesini istemem.
  • İçine taktığım pilleri bir haftada yok etmesin. (şu an kullandığım Mouse'da Duracell kullanıyorum. Ona rağmen 1-1.5 hafta gibi bir sürede bitiyor. Hemen eriyor içine taktığım piller. LED'lerini kapattım. Sleep time dediğimiz özelliği 1 dakika yaptım. Ona rağmen bu kadar hızlı tüketiyor.)
  • 1000 Hz olması önemli. (FPS oyunları oynadığım için.)
  • Bir de lazer yerine optik olursa muazzam olur.
Herhangi bir marka takıntım yok. Her markaya açığım.

Dipnot: AliExpress ve Amazon gibi yurt dışı sitelerini değil de. Trendyol Hepsiburada gibi sitelerden linkler atarsanız çok sevinirim. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

şu an da kullandığım mouse: SteelSeries Rival 3 Wireless

Bir mouse buldum. Aradığım özelliklere uygun gibi duruyor.
  • kablosuz bildirim hızı: 1000 Hz (1 ms)
  • kablosuz teknoloji: Lıghtspeed kablosuz.
  • mikro işlemci: 32 Bit ARM.
  • pil ömrü: 250 saat.
Logitech G305 LIGHTSPEED - Trendyol
Logitech G305 LIGHTSPEED - Logitech Resmi Sitesi

Hocam merhaba siteyi inceledim. Güvenilire benziyor muhatap olmak için birebir görüşülüyormuş öneren arkadaşlarda verdikleri öneriler güzele benziyor bence bir mahsuru yok satın alınılabilir sorun çıkartırsa iade var mı bilmiyorum fakat birebir desteğe geçiliyormuş. Siteyi öneren arkadaşlar az site hakkında bilgi verebilirler.

Anladım. Peki bunlar haricinde Trendyol Hepsiburada gibi yerlerden temin edebileceğim bir öneriniz var mıdır? Konuya atılan farelerin hepsi aynı sitedendi. Siteyi de açıkçası hiç görmedim daha önce. Belki benim cahilliğimdir.

Bir de bu farelerin hiçbirisi türklerle hiç alakası olmayan fareler anladığım kadarıyla, bir kaçına baktım çoğu Çince yazıyordu.

İnceledim AliExpress'te vesaire var fakat o tür sitelerde yok maalesef ki hocam. Ayrıca bu siteden satın alınan mouse için daha sonra vergi çıkıyor mu onlar hakkında da bilgi verebilirler mi?

Hocam merhaba siteyi inceledim. Güvenilire benziyor muhatap olmak için birebir görüşülüyormuş öneren arkadaşlarda verdikleri öneriler güzele benziyor bence bir mahsuru yok satın alınılabilir sorun çıkartırsa iade var mı bilmiyorum fakat birebir desteğe geçiliyormuş. Siteyi öneren arkadaşlar az site hakkında bilgi verebilirler.

İnceledim AliExpress'te vesaire var fakat o tür sitelerde yok maalesef ki hocam. Ayrıca bu siteden satın alınan mouse için daha sonra vergi çıkıyor mu onlar hakkında da bilgi verebilirler mi?

Vergi konusu sıkıntı ayrıca nereden geldiğini de bilmiyorum. Çin'den falan geliyorsa çok uzun sürebilir. Uzun dediğim 2-3 hafta. Fakat bir mouse için 2-3 hafta beklemek ne kadar mantıklı bilmiyorum.

Vergi konusu sıkıntı ayrıca nereden geldiğini de bilmiyorum. Çin'den falan geliyorsa çok uzun sürebilir. Uzun dediğim 2-3 hafta. Fakat bir mouse için 2-3 hafta beklemek ne kadar mantıklı bilmiyorum.

Bencede öyle hocam 1 hafta beklenilebilir fakat bu mouse önerenlerin bu site hakkında bilgi vermesi iyi olurdu.

Hocam site güvenilir. Zaten ben de alışveriş yaptığım için yorumları okuyup vs. site hakkında araştırma yapmıştım. Çoğu kişi memnundu. Site, oyuncu malzemelerini ithal edip makul fiyatlara satıyor. Kendi uretimleri skatezleri vs. de var. Teknik servis hizmetini de kendisi veriyor. Bu işlerle haşır neşir olanlar için bilindik bir site aslında. Bu arada evet bu iki mouse Çin üretimli. İçerisinde kullanılan sensör olsun mcu olsun gayet piyasadaki en kaliteli ürünlerden. Ben bildiğim kadarıyla yazdım hocam, diğer arkadaşların da fikirlerini alıp ona göre bir yol izleyebilirsiniz. Bu videodan da mouseun detaylı incelemesine bakabilirsiniz.

Siteden alışveriş yapacaksanız SWAR50 kodu var. 50 TL indirim sunuyor, kargoyu bedavaya getirebilirsiniz.

Ürün Türkiye'den geliyor, Wraith zaten ithal ediyor önceden. Kargoya aynı gün veriliyor. En fazla 2 gün içerisinde elinizde oluyor, İstanbul gibi yerlerdeyseniz ya da Ankara'ya yakınsanız ertesi gün bile gelir, Ankara'dan gönderim yapıyorlar.

Son düzenleme:
Ankara'dan kargoya veriliyor, saat 14:00'den önce sipariş verirseniz aynı gün kargoda oluyor. Ben Mersin'de yaşıyorum, ertesi gün kapımda oluyor kargo. Birçok kez alışveriş yaptım, site konusunda şüpheniz olmasın buradaki birçok kullanıcı da oradan alışveriş yapıyor zaten.

Ankara'dan kargoya veriliyor, saat 14:00'den önce sipariş verirseniz aynı gün kargoda oluyor. Ben Mersin'de yaşıyorum, ertesi gün kapımda oluyor kargo. Birçok kez alışveriş yaptım, site konusunda şüpheniz olmasın buradaki birçok kullanıcı da oradan alışveriş yapıyor zaten.

Fiyata vergi dahil mi hocam?

Geri
Yukarı