2000 TL'ye kadar Wireless Gaming mouse önerisi

Bütçe
2000
Fiyata vergi dahil mi hocam?
Dahil hocam. Sadece sepete ekledikten sonra ödeme kısmında kargo ücreti çıkabilir. Onun için de SWAR50 koduyla 50 TL indirim alabilirsiniz.

Arkadaşlar şuan corsair harpoon kullanıyorum. Palm tutuyorum fareyi ama komple yapışmıyorum yine avcum ile fare arasında boşluk kalıyor. wraith mağzasındaki mauselardan hangileri bana uygun olur sizce? (fiyata bakmaksızın, birden fazla öneri yazabilirsiniz.)

R1 beyaz düşündüm. Hocam iyi midir? Önerir misiniz?
Hocam R1 ve R1 Pro arasında mcu farkı var. R1 modeli dongle alındığında maksimum 2k polling rate destekliyor, Pro modeli ise 4k'ya kadar destekliyor. R1 modelinin sizi üzeceğini düşünmüyorum aldığınıza elbette pişman olmazsınız, güncel Türkiye pazarında aynı bütçeye satılan çoğu üründen daha performanslı olacaktır. Ancak kişisel fikrimi soracak olursanız ben uzun vadeyi düşünüp Pro modeline yönelmeyi düşünürdüm, elbette bunlar imkanla alakalı. Elinizdeki bütçe R1 almaya yetiyorsa, Pro'ya çıkamam derseniz dediğim gibi sizi üzecek bir model değil R1. Ancak uzun vadede imkanınız varsa mutlaka Pro almaya çalışın derim.

R1 beyaz düşündüm. Hocam iyi midir? Önerir misiniz?
Hocam R1 ve R1 Pro arasında mcu farkı var. R1 modeli dongle alındığında maksimum 2k polling rate destekliyor, Pro modeli ise 4k'ya kadar destekliyor. R1 modelinin sizi üzeceğini düşünmüyorum aldığınıza elbette pişman olmazsınız, güncel Türkiye pazarında aynı bütçeye satılan çoğu üründen daha performanslı olacaktır. Ancak kişisel fikrimi soracak olursanız ben uzun vadeyi düşünüp Pro modeline yönelmeyi düşünürdüm, elbette bunlar imkanla alakalı. Elinizdeki bütçe R1 almaya yetiyorsa, Pro'ya çıkamam derseniz dediğim gibi sizi üzecek bir model değil R1. Ancak uzun vadede imkanınız varsa mutlaka Pro almaya çalışın derim.
Arkadaş güzel cevap vermiş aynen katılıyorum. R1 düşmeyin önerim. R1 ile R1 Pro arasında MCU farkı var ve gerçekten etkiler. Ama o da sizi üzecek bir ürün değil tabii ki.

Hocam R1 ve R1 Pro arasında mcu farkı var. R1 modeli dongle alındığında maksimum 2K polling rate destekliyor, Pro modeli ise 4K'ya kadar destekliyor. R1 modelinin sizi üzeceğini düşünmüyorum aldığınıza elbette pişman olmazsınız, güncel Türkiye pazarında aynı bütçeye satılan çoğu üründen daha performanslı olacaktır. Ancak kişisel fikrimi soracak olursanız ben uzun vadeyi düşünüp Pro modeline yönelmeyi düşünürdüm, elbette bunlar imkanla alakalı. Elinizdeki bütçe R1 almaya yetiyorsa, Pro'ya çıkamam derseniz dediğim gibi sizi üzecek bir model değil r1. ancak uzun vadede imkanınız varsa mutlaka Pro almaya çalışın derim.

2K polling Rate'e çıkmayacağım bile hocam. Amacım e sporcu olmak degil zaten. Siyah veya renkli mousepadim üzerinde kaydırdığımda sorunsuz dönsün. 300 DPI'a kadar düşsün. Yeterli benim için. Zaten farelerle alakalı çok bir bilgiye sahip değilim. Klasik şeylere hakimim. İşte DPI'dır polling rate vs. tarzı şeyler.

2K polling Rate'e çıkmayacağım bile hocam. Amacım e sporcu olmak degil zaten. Siyah veya renkli mousepadim üzerinde kaydırdığımda sorunsuz dönsün. 300 DPI'a kadar düşsün. Yeterli benim için. Zaten farelerle alakalı çok bir bilgiye sahip değilim. Klasik şeylere hakimim. İşte DPI'dır polling rate vs. tarzı şeyler.
Dediğim gibi hocam karar sizin, saydığınız beklentileri sorunsuz karşılayacaktır. Uzun vade düşünürseniz Pro, ihtiyaçlarımı karşılasın beklentilerim bunlar derseniz R1 alıp keyfinize bakabilirsiniz. Memnun kalacağınızı düşünüyorum pişman etmez sizi kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı