2000 TL'ye kasa ve PSU önerisi

Arkadaşlar bütçe çok düşük biliyorum fakat ihtiyacım olan Max 500W 80+ bir kasa artı PSU ikilisi. Sistemde ekran kartı kullanılmayacak, 5600G ile APU olarak kullanılacak, bir öneriniz var mı?
Ben olsam çöp bir kasa koyup 1070 alırım hiç değilse +30 FPS artar (daha fazla da olabilir) ki öyle yapıyorum.

Kasa olarak bunları onerebilirim artan 600-800 TL ye de 2. El Corsair falan alabilirsin. He ben 2. Ele hiç bulasmam abi diyorsan da sen bilirsin. Bunlara ek olarak Facebook'ta volkan yapar diye birisi Master Fox markasının satışını yapiyor. Yanılmıyorsam o beyaz kasayı 1000 TL ye bulabilirsin. PSU konusunda kesinlikle Xigmateke bulaşma. Sebebi şudur ki cw, cw olmasa da yüksek bir fan sesi kaçınılmaz. 4 aylık kutu fatura garantili ürün almama rağmen bendeki öyle.

Belki burdaki bir çok arkadaş begenmeyecektir ama ben yine de bu PSU yu atayım. Daha önce sistem yapıp satmış bir abi 2-3 tane aldım, kasalara taktım, sattım bir problem olmadı demişti. Bunu almazsan dediğim gibi 2. Elden Corsair onerimdir.

NZXT C550 550W 80+ Bronze Yari Modüler 120mm Fanli PSU | ITOPYA kasa olarak da atılan kasalardan birisini al. Cimrilik yapmayıp bu psu yu al derim. Fazlasıyla kalitelidir.
Ya usta 550w lık bir ürüne 1300 vermek... Bilemiyorum açıkçası benim önerim arkadaşa ekran kartı + bir PSU almasıdır kasayı da dandik bişey yapar. Bana kalsa böyle yane. Bit pazarindan 180 TL ye aldığım platoon da 2060-3060 ı catur cutur besler patladiginda yenisini alırsın da öyle yağmurlu havalarda falan PC yicacmayacaksin çok da elektrik giden bir yer değilse ki topraklama ve akım korumalı priz alırsa da zaten bu sorun çözülür.

Son düzenleme:
Bit pazarindan 180 TL ye aldığım platoon da 2060-3060 ı catur cutur besler patladiginda yenisini alırsın
Sistemi de beraberinde götürdüğünde arkadaşa yeni sistem de alırsın umarım

Hepsi berbat. Düzgün bir tane öneri ya var ya yok. Bilmiyorsanız öneri yapmayın. İnsanların vebaline girmeyin.

2400 TL yapıyor. Eğer 2400'e çıkamazsanız;

@tahtakapı C4 PSU önerip bana hahaha atman ayrı bir ironi.

Son düzenleme:
Hepsi berbat. Düzgün bir tane öneri ya var ya yok. Bilmiyorsanız öneri yapmayın. İnsanların vebaline girmeyin.

2400 TL yapıyor. Eğer 2400'e çıkamazsanız;

@tahtakapı C4 PSU önerip bana hahaha atman ayrı bir ironi.
Nzxt psu daha iyi olmaz mı hocam? 1300TL ye en son dolar 19 ken görmüştüm NZXT C550 550W 80+ Bronze Yari Modüler 120mm Fanli PSU | ITOPYA

Peki bu üçü arasından hangisi daha iyi olur?
(Kasa konusunu bir arkadaştan hallettim)

Nzxt.

C550 tabii ki.

Geri
Yukarı