2000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
2000

Erkandincr

Femtopat
Daha fazla  
2 bin TL bütçem var, üstüne çıkamam sanırım max 2100-2200. Bu yüzden kendime bir adet mekanik klavye alacağım, ne önerirsiniz? Ajazz olursa iyi olur, Ajazz iyi bir marka mıdır? Ayrıca bir de gözüme G413 geldi. Hangi klavyeyi önerirsiniz?

2 bin TL bütçem var, üstüne çıkamam sanırım Max 2100-2200. bu yüzden kendime bir adet mekanik klavye alacağım, ne önerirsiniz? Ajazz olursa iyi olur, Ajazz iyi bir marka mıdır? Ayrıca bir de gözüme G413 geldi. Hangi klavyeyi önerirsiniz?

Ben G413 TKL SE kullanıyorum, tavsiye ederim.

Yazılıma neden gerek duyulsun.

@Yağız Özel soru sordum, neye güldün bu kadar.
Mis gibi Akko varken Logitechin kötü klavyesini önermenize mi yoksa fiyatına göre kötü denmesine takılmak yerine yazılıma takılmanıza mı? Aslında gülünecek çok şey var. 2000tl bütçede hotswap olmayan klavyeyi ısrarla önermenizin nedeni ne acaba?

Mis gibi Akko varken Logitech'in kötü klavyesini önermenize mi yoksa fiyatına göre kötü denmesine takılmak yerine yazılıma takılmanıza mı? Aslında gülünecek çok şey var. 2000TL bütçede hotswap olmayan klavyeyi ısrarla önermenizin nedeni ne acaba?

Konu sahibi G-413 sormuş bende tavsiye ediyorum dedim. Senin klavyelerine kötü mü dedim?

Geri
Yukarı