2000 TL'ye minimum 500 GB M.2 SSD tavsiyesi

Bütçe
Max 2000

Antidote53

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. M.2 SSD almak istiyorum. Pek anlamam SSD'lerden. Anakartım B450 MSI Pro M.2 Max. Minimum 500GB uzun ömürlü kronik sorunu olmayan bir SSD arıyorum ve bütçem ise SSD'ye göre aslında fiyat performans arıyorum çünkü önerdiğiniz şeye para biriktireceğim. 1TB olması önemli değil kaliteli ve hızlı 500GB daha iyi olur bence. En fazla 2000 veririm o da 1TB ise. Sizce hangisini almalıyım?

PCI 3.0 anakart için masraf yapmayın 4.0 geçme gibi bir düşünceniz varsa kc 3000 bakın.

Sence? Kalitesiz SSD önermene güldüm.

PCI 3.0 anakart için masraf yapmayın 4.0 geçme gibi bir düşünceniz varsa kc 3000 bakın.

Sence? Kalitesiz SSD önermene güldüm.
Fiyat perfomans dediği kısmı atladınız mı diğer arkadaş ile beraber?

Son fiyatları nedir emin değilim ancak birkaç yıldır WD Black kullanıyorum oldukça memnunum, tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız F/P değil ucuza kaçmak. 20.000 TL ekran kartı bütçeniz ile F/P diye gidip RX 6700 mü alacaksınız :D
Arkadaşın bütçesine ve isteklerine göre öneri yaptım. Burada kimse kimseyi dalga olmadığı sürece önerdiği şeye göre yargılayamaz. Kimse kimse ile yarışmıyor kendinize gelin.

Arkadaşın bütçesine ve isteklerine göre öneri yaptım. Burada kimse kimseyi dalga olmadığı sürece önerdiği şeye göre yargılayamaz. Kimse kimse ile yarışmıyor kendinize gelin.

Fiyat performans dediği kısmı atladınız mı diğer arkadaş ile beraber?

Hocam bunu derken attığım şeyi F/P değil deyip yargılayan kendiniz değil miydiniz? Beni karıştırmasaydınız ben bunu yazmazdım.

Geri
Yukarı