MSI GC30 1900TL'ye alınır mı?

İkisini de kullanıyorum. XBOX daha iyi ve bence aradaki fark 400 ise bu parayı hak ediyor diye düşünüyorum.
Machenike 1500, xbox 2300TL oluyor ama xbox için indirim beklemek lazım. Msi gc30'u direkt çıkardım denklemden. çünkü mantıksız geldi bu ikisinin yanında. arada 800tl fark var. Tek sıkıntı 1 ay kargo beklemek. içimden bir ses hiç bekleme direkt TR'den msi al diyor ama bilemedim. Sende olan xbox ve msi mı ?

Machenike 1500, xbox 2300TL oluyor ama xbox için indirim beklemek lazım. Msi gc30'u direkt çıkardım denklemden. çünkü mantıksız geldi bu ikisinin yanında. arada 800tl fark var. Tek sıkıntı 1 ay kargo beklemek. Sende olan xbox ve msi mı ?
Xbox alınmaz onun yerine diğer attığım 2000TL üstü olanlar var onları al çok istersen. Bende hepsi var.

1715424778721.jpeg
1715424879462.jpeg
1715424835975.jpeg

İlk resimdeki yeni geldi 1-2 gündür oynuyorum baya iyi 2600TL falan şuan. 2. resimdeki de 2482TL şuan ve bu 2 kolda xbox 9. nesilden çok daha iyi kollar. 2000 üstüne çıkacaksan bunlardan birini al veya machenike al.

Pc kullanımında hiçbiri sorun yapmaz değil mi ?
Hepsinin kendi 2.4g alıcısı var PC'ye bağlayıp çalıştırdığın.

Eki Görüntüle 2192735Eki Görüntüle 2192739Eki Görüntüle 2192736
İlk resimdeki yeni geldi 1-2 gündür oynuyorum baya iyi 2600TL falan şuan. 2. resimdeki de 2482TL şuan ve bu 2 kolda xbox 9. nesilden çok daha iyi kollar. 2000 üstüne çıkacaksan bunlardan birini al veya machenike al.

Hepsinin kendi 2.4g alıcısı var PC'ye bağlayıp çalıştırdığın.
Tamamdır Bunlardan 1 tane alıyorum. Buraya yazmasam haberim bile olmayacak bunlardan. Teşekkürler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Türkçe altyazı etkin ingilizce bilmiyorsan.

Bu arada genelde 1 ay beklemiyorsun orada yazan max süre oluyor genelde en fazla 2 haftada geliyor ürünler bazıları 7-10 günde bile gelebiliyor.

Türkçe altyazı etkin ingilizce bilmiyorsan.

Bu arada genelde 1 ay beklemiyorsun orada yazan max süre oluyor genelde en fazla 2 haftada geliyor ürünler bazıları 7-10 günde bile gelebiliyor.
Dün akşam almak için girdim de gulikitin stokları bitmiş tatsız oldu. Ayrıca mechanikede hız problemi var mıdır ? Diğerlerinde 1 ms falan yazıyordu. Ayrıca vader 3 ve prosu arasında kayda değer bir fark yok gibi geldi ne düşünüyorsun ?

Dün akşam almak için girdim de gulikitin stokları bitmiş tatsız oldu. Ayrıca mechanikede hız problemi var mıdır ? Diğerlerinde 1 ms falan yazıyordu. Ayrıca vader 3 ve prosu arasında kayda değer bir fark yok gibi geldi ne düşünüyorsun ?
Vader 3 pro daha gelişmiş versiyon arada çok fiyat farkı yok alınabiliyorsa Vader 3 pro daha mantıklı.

Bütçeni zorluyorsa amazondan 8bitdo ultimate bluetooth bakılabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı