2000 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
2000

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, doların yüksek olması ile elektronik aletlerin fiyatı uçmuş durumda. Ben RTX 3070 ve i5 10400F'li bir sistem topluyorum fakat monitör olarak bu sisteme yakışacak 1080P değil de 2K almak istiyorum ama malum bütçeyi bitirmiş durumdayım. Maksimum çıkarabilecegim fiyat 2000 TL. Bu civara 144 Hz 2K monitör bulabilir miyiz, yoksa 144Hz 1ms 1920×1080 bir monitör mü almalıyım?

Bu monitörü kullanıyorum yakın zamanda sistem topladım ve bunu aldım 1600 TL'ye memnunum ama aşağıdaki monitörden daha önce haberim olsaydı onu alırdım. F/P ürünü gibi geldi incelemelerini de izledim gayet olumlu. Hele rekabetçi oyunlar oynuyorsanız gayet iyi iş görür. 144 Hz fazlasıyla yeterli ama 240 Hz'nin zararı olmaz. Eğer 1K düşünürseniz diye attım bunu yanlış anlaşılmasın. 2000 TL'ye 2K bulmak biraz zor gibi.

Bu monitörü kullanıyorum yakın zamanda sistem topladım ve bunu aldım 1600 TL'ye memnunum ama aşağıdaki monitörden daha önce haberim olsaydı onu alırdım. F/P ürünü gibi geldi incelemelerini de izledim gayet olumlu. Hele rekabetçi oyunlar oynuyorsanız gayet iyi iş görür. 144 Hz fazlasıyla yeterli ama 240 Hz'nin zararı olmaz. Eğer 1K düşünürseniz diye attım bunu yanlış anlaşılmasın. 2000 TL'ye 2K bulmak biraz zor gibi.
o monitör dizdekinden hatrı sayılır miktarda daha pahalı ve 240 Hz olduğu hakkında şüphelerim var.

O monitör dizdekinden hatrı sayılır miktarda daha pahalı ve 240 Hz olduğu hakkında şüphelerim var.

Paneli Samsung panel ayrıca neden şüpheleriniz var? Monster genel olarak iyi bir marka değil belki ama güzele benziyor bu ürün öneriliyorda nasılsın epey.

Paneli Samsung panel ayrıca neden şüpheleriniz var? Monster genel olarak iyi bir marka değil belki ama güzele benziyor bu ürün öneriliyorda nasılsın epey.
Arkadaşımın ekran kartı bozulduğunda 5k para çıkardıkları gün monster benim için bitti.
Ürünün sadece şeklini beğendim, monster alıp kimse maceraya girmesin bence

Geri
Yukarı