2000 TL'ye motosiklet için titreşim engelleyen telefon tutacağı önerisi

mr.poseidon

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Motorda kullanmak için telefon tutacağı alacağım ancak şöyle bir sorun var ki araştırdığımda çoğu telefon tutacağının titreşimi direk telefona aktardığı için zamanla telefon kamerasında arızaya sebep olduğunu öğrendim ki motorum cross dolayısıyla daha fazla titreşim vs. Bu titreşimi engelleyen bir tutacağa ihtiyacım var ancak bulduğum en uygun tutacak 2000 TL civarı. Altındaki fiyatlarda da titreşim engelleme özelliği olmayan tutacaklar var. 2000 TL altında titreşim engelleyen bir telefon tutacağı önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, konuyla alakasız ancak hangi motoru kullanmaktasınız?

Merhabalar, konuyla alakasız ancak hangi motoru kullanmaktasınız?
Hocam henüz kullanamıyorum :) rks xvr 250 modeli için ödeme yaptım ilk satış tarihi 10 haziranda bayilere dağıtıma çıkacak ücretini ödedim heyecanla motorun gelmesini beklerken bir nebze heyecanımı bastırmak için aksesuar bakıyorum😅

Hocam henüz kullanamıyorum :) rks xvr 250 modeli için ödeme yaptım ilk satış tarihi 10 haziranda bayilere dağıtıma çıkacak ücretini ödedim heyecanla motorun gelmesini beklerken bir nebze heyecanımı bastırmak için aksesuar bakıyorum😅
Sevindim adınıza hocam, bildiğim üzere yeni bir motor. Değil mi?

Yıl sonunda X-Treme MAXX 200i fiyatının uygunluğundan dolayı ancak kronik sorunları beni pederin arabaya dönmemi sağladı. Piyasada yeni diye biliyorum sizin motoru, umarım problemsiz ve sıkıntısız şekilde sürebilirsiniz, kullanıcı deneyimlerinizi bekliyorum. Duruma göre NR200 düşünebilirim ben de. :D

Ayrıca neden RT250 yerine XVR250 seçtiniz hocam?

Sevindim adınıza hocam, bildiğim üzere yeni bir motor. Değil mi?

Yıl sonunda X-Treme MAXX 200i fiyatının uygunluğundan dolayı ancak kronik sorunları beni pederin arabaya dönmemi sağladı. Piyasada yeni diye biliyorum sizin motoru, umarım problemsiz ve sıkıntısız şekilde sürebilirsiniz, kullanıcı deneyimlerinizi bekliyorum. Duruma göre NR200 düşünebilirim ben de. :D

Ayrıca neden RT250 yerine XVR250 seçtiniz hocam?
Öncelikle umarım yıl sonuna kadar istediğiniz motoru alırsınız sözüm söz rodajı tamamladıktan sonra buradayım tekrarda motoru anlatmak için. Evet motor 10 haziran tarihi ile (hala gelmedi ancak) ilk kez piyasaya sürülecek.
Sorunuzun cevabı öncelikle rt250 modelini araştırırken tesadüfen denk geldim xvr250 modeline ilk tercih sebebim o sırada motorun önsatış fiyatıyla rt250 modelinin sıfır fiyatı arasında yaklaşık bi 6-7 bin tl fark vardı ki rt 250 kronik arızası az sayılamayacak bir motor benim düşüncem de şu şekildeydi 60 bin rt250 ye vereceğime 53 bin xvr250 ye verip artan parayla da olabilecek problemleri hallederim kaldı ki rks markası rt250 üretiminin hemen ardından aynı clasmanda bir motor daha çıkarıyorsa rt250 deki kronik sorunların en azından bir kısmınjn önüne geçerek çıkarıyordur gibi düşünüyordum bilemem tabi ne kadar doğru. Daha sonrasında günümüz kur fiyatında ön satış xvr ile rt250 fiyatı birbirine nerdeyse denk gelse de bu zaman süreci içinde motorlar arasındaki yaklaşık 25 kilo gibi bir fark motorun piyasayada tanınmayan bi motor olduğundan dolayı diğerine nazaran daha çok dikkat çekeceği ve büyük arızaları yapacağı dönemi ilk yaşayanlardan birisi olarak o zamana kadar ve sonrasında parça bulmamın üretimi durduğu için rt 250 den daha kolay olacağını düşündüğümden şu an hala tercihim xvr250 yani motoru ilk ben eskiteceğim kafaya koydum 😅 tabi bu yazdıklarım motorlar arasındaki kilo farkı dışında tamamen benim varsayımım dediğim gibi mi olur göreceğiz

Geri
Yukarı