2000 TL'ye PS4 Slim alınır mı?

0-FuRKaN-0

Hectopat
Arkadaşlar selam. İkinci el bir PS4 Slim 500GB modelini buldum. Sizce bu fiyata değer mi? Hiç konsol sahibi olmadım, hep içimde bir yaradır aslında. :) bir de 100 TL fark ile 1 TB versiyonu satıyorlar. Bu farka değer mi? Ya da 500GB alıp harici bir HDD almak daha mantıklı mı? Yanında V2 kol ve bağlantı kabloları veriyorlar. Satan kişiler 3 yıldan beri bu işteymiş dükkanları falan var. Sizce alınır mı? Bir de alırsam nelere dikkat etmeliyim? Garantisinin olduğunu söylüyorlar ama Sony garantisi olduğunu ben düşünmüyorum. Cihaz kırık mı hiçbir fikrim yok mağaza sahiplerine soracağım.

1 TB almanızı öneririm. Değer ama mümkünse daha ucuzunu bulursanız alın. Baktığınız teşhir ürünü sanırım, ben pek güvenmem ama siz bilirsiniz. Şuan ki konsolların 3 - 4 yıl daha ömrü var bu arada.

1 TB almanızı öneririm. Değer ama mümkünse daha ucuzunu bulursanız alın. Baktığınız teşhir ürünü sanırım, ben pek güvenmem ama siz bilirsiniz. Şu anki konsolların 3 - 4 yıl daha ömrü var bu arada.

Şu anki sıfır konsolların fiyatı belli. Yok eylül sonu yok ekim başı fiyatlar düşecek falan diyorlar. Ben böyle bir şey olacağına inanmıyorum zaten ne zaman fiyat düştüğünü gördük ki? Hep konsol istemişimdir sıfır alamayacağıma göre mecburen teşhir ürününe güvenmek zorundayım. :(

Arkadaşlar selam. İkinci el bir PS4 Slim 500GB modelini buldum. Sizce bu fiyata değer mi? Hiç konsol sahibi olmadım, hep içimde bir yaradır aslında. :) bir de 100 TL fark ile 1 TB versiyonu satıyorlar. Bu farka değer mi? Ya da 500GB alıp harici bir HDD almak daha mantıklı mı? Yanında V2 kol ve bağlantı kabloları veriyorlar. Satan kişiler 3 yıldan beri bu işteymiş dükkanları falan var. Sizce alınır mı? Bir de alırsam nelere dikkat etmeliyim? Garantisinin olduğunu söylüyorlar ama Sony garantisi olduğunu ben düşünmüyorum. Cihaz kırık mı hiçbir fikrim yok mağaza sahiplerine soracağım.

Vay be sıfırı 1K idi cidden çok kötü durumdayız şu an sıfırları 3K'nın altında değil baktığınız ürün teşhir ürünü.

O satıcılardaki PS 4'lerin çoğu internet cafe çıkması, ben almazdım. Kaç bin saat kullanıldığı belli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı