2000 TL'ye RTX 2070'li sisteme monitör önerisi

Monkey D Garp

Kilopat
Arkadaşım sistem topladı fakat monitörü seçemedi. Ben de buradan yardım isteyim dedim. Bütçe 2000TL. Sistem: RTX2070, Ryzen5 3600X, 16 GB RAM. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Önünüzde iki seçenek var. RTX 2070 gibi güçlü bir karta Full HD ile yazık etmek istemeyebilirsiniz. 2K yada 4K tercih edebilirsiniz. Onun yerine Full HD kullanıp yüksek FPS ile beraber 144Hz monitör de alabilirsiniz. Rekabetçi oyunlar oynayacaksanız 144Hz 1ms IPS bir monitör linki bırakıyorum. Bizzat canlı olarak gördüğüm güzel bir ürün. Nasipse almayı düşünüyorum. İyi günler dilerim.

AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms

Merhabalar,

Önünüzde iki seçenek var. RTX 2070 gibi güçlü bir karta Full HD ile yazık etmek istemeyebilirsiniz. 2K yada 4K tercih edebilirsiniz. Onun yerine Full HD kullanıp yüksek FPS ile beraber 144Hz monitör de alabilirsiniz. Rekabetçi oyunlar oynayacaksanız 144Hz 1ms IPS bir monitör linki bırakıyorum. Bizzat canlı olarak gördüğüm güzel bir ürün. Nasipse almayı düşünüyorum. İyi günler dilerim.

AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms
Full HD ile dediğiniz gibi yazık etmek istemiyoruz. Güçlü bir ekran kartı. 2K yada 4K öneresi alabilirsek seviniriz.

Aslında HP'nin şu modeli iyi ama fiyatı acayip derecede artmış bakmayalı. Onun dışında size Samsung'un şu modelini önerebilirim. İki ürünü de alıp kullanmadım ama uzun araştırmalarım sonucu hedefim belirlemiştim. Yine de kendi ihtiyaçlarınızı karşılar mı diye bir araştırma yaparsanız sizin yararınıza olur. Saygılar.

Aslında HP'nin şu modeli iyi ama fiyatı acayip derecede artmış bakmayalı. Onun dışında size Samsung'un şu modelini önerebilirim. İki ürünü de alıp kullanmadım ama uzun araştırmalarım sonucu hedefim belirlemiştim. Yine de kendi ihtiyaçlarınızı karşılar mı diye bir araştırma yaparsanız sizin yararınıza olur. Saygılar.
Çok teşekkür ederim. Arkadaşıma söyledim. Artık onun kararı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı