2000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
2000 TL

3.nesil ve A8 işlemci önermişsin mesajıma hahaha atana katar önerdiğin çöp işlemcilere bak.
Bu kasa takıntısı nereden geliyor adam hallederim demiş. RGB'li olsun değil mi sizin gibiler için çok önemli.
@Serdar_s dostum önerdiğim sisteme yönel, kasayı dediğin gibi yaparsın.

SSD olmadan sadece HDD ile sistem kurmak mantıklı değil şu devirde. 120GB olsa bile SSD olsun.
Sonradan 16 yaparım dedin zaten.
2100 TL. Kasa yok maalesef. Bu şekilde topladığın sisteme göre çok daha iyi oldu.

Bu sistemi alın sizin sistemden daha iyi.
Configurator'ler bunun için var.

Adam PC'yi kutuyamı dizecek reis.

Uzay montaj diye bir şey var nereden geliyor bu kasa takıntısı?

3.nesil ve A8 işlemci önermişsin mesajıma hahaha atana katar önerdiğin çöp işlemcilere bak.
Bu kasa takıntısı nereden geliyor adam hallederim demiş. RGB'li olsun değil mi sizin gibiler için çok önemli.
benim yolladığım işlemci amd athlon 2 çekirdek işlemciden kötümü demek istedin

rgb olması önemli değil fanlı olması benim için yeterli fanlı olmazsa kasanın içindeki donanımlar hızlıca ısınır doğru biliyorsam
Kasa olmadan sistem kullanmak.
donanım arşivinde görmüştüm ama güç kaynağını ona nası takcağımı bilmiyorum

A8 çok iyi değil ve 3470 işlemci hem de Izoly'den mi?
rgb olması önemli değil fanlı olması benim için yeterli fanlı olmazsa kasanın içindeki donanımlar hızlıca ısınır doğru biliyorsam

donanım arşivinde görmüştüm ama güç kaynağını ona nası takcağımı bilmiyorum
Hocam takarsınız , sadece sabit olsun yeter.Kablo kalabalığı olabilir ama kasa alana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı